Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az álpozitív teszt?

Mit jelent az álpozitív teszt?

Figyelt kérdés
Ma pozitívat teszteltem reggel, de olvastam valahol, hogy létezik ápozitív is, de nem tudom mit jelent és hogy miért van?
2016. febr. 18. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egyértelmű pozitív, akkor nem valószínű, hogy álpozitív lenne, de én mindig több, különböző típusú teszttel ellenőriztem a pozitivitást.
2016. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon halvány a második csík, nem is hittem el, hogy ott van, mert vártam két percet, nem volt semmi, gondoltam, hogy akkor most is biztos csak úgy késik. Ki akartam dobni, de még egyszer ránéztem és gyengén, de ott van a második. :)
2016. febr. 18. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha időn túl lett pozitív, akkor pláne ismételd meg egy másik teszttel. Lehetőleg vizeletsugarassal.
2016. febr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem időn túl lett, mert a második perc után akartam kidobni, nem vártam meg a harmadik percet, azt hittem az csak mendemonda :D

De ma veszek másikat is, megnézem.

2016. febr. 18. 09:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Megvan a második pozitív teszt, úgyhogy nem volt fals az első :)
2016. febr. 18. 11:57
 6/8 mandiga ***** válasza:

Halkan gratulálok.

Nekem most több tesztem is lett halvány ál"pozitív" időn belül. Én az lh emelkedésre gondolok, hogy azt mutatta, mert az ovutesztem is pozi. Facelle, Predictor Early az újabb, és az Egens 10-es. Az one step és a david 15-ös negatív.


Drukkolok, hogy neked baba legyen.

2016. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És nálad biztos, hogy nincs baba? Nem lehet, hogy a két negatív teszt téved?
2016. febr. 18. 12:53
 8/8 mandiga ***** válasza:

Szerintem nincs baba sajnos. Azt viszont nem tudom mikor kellene megjönnie, mert már nagyon régóta késik, így nem tudok mihez viszonyítani. December 15-én volt meg utoljára. 24-én megyek dokihoz, sajnos csak addigra kaptam időpontot.


Ha gondolod nézd meg ezt, ez az én kérdésem, ott vannak képek is feltöltve:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!