Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe kérdés ismét?

Görbe kérdés ismét?

Figyelt kérdés

[link]


Ne haragudjatok,ez már a 3.kérdésem a görbémmel kapcsban.


Reggel jósteszteltem,pozitív. Tudom,hogy nem sokat jelent,de nekem ilyen pozitív még sohasem volt pedig jósteszteltem már. Viszont hcg negatív.


A tegnapi jóstesztem még nem volt pozitív. A kérdésem az lenne,hogy ekkora hővel nem lehet,hogy ma van pém mégis? Esetleg holnap.


Érthetőbben...tehát létezik,hogy már magasan van a hőm de mégis peteérésem van? Tegnap/ma átlátszó nyákot is tapasztam.


Ha menstruáció előtt vagyok és azért pozi az ovu teszt (ami nem szokott nekem) akkor mégis a 13.dpon vagyok nem?


[link]


Aki unja a görbe kérdéseimet,megkérem nagyon szépen,ne írjon alá. Szép napot mindenkinek.


2016. febr. 20. 08:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ebből a görbéből az ovulációd időpontja sem egyértelmű. Lehetett a 12., a 17. és a 21. napon is, szerintem talán az utóbbi a legvalószínűbb.
2016. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor volt csak ovu.... Hány naposak általában a ciklusaid?
2016. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha később volt ovum mint ahogy behúzta a gép,akkor miért pozi az ovu teszt ráadásul reggel? 28-30 naposak.
2016. febr. 20. 08:49
 4/20 anonim ***** válasza:
Én a görbédet nézve nem lennék biztos abban hogy volt ovulációd. Vagy most lesz, vagy ovuláció mentes ciklusod volt most. Évi 2-3 ciklus simán belefér ovu nélkül.
2016. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Remélem azért volt,még soha nem mértem magasabb hőt 36,6-nál-7nél.


Az ovu tesztem miért lehet pozi?

2016. febr. 20. 09:06
 6/20 anonim ***** válasza:

Kedves 4., hogy lenne már ovulációmentes?

Teljesen egyértelmű, hogy volt ovu, csak az nem, hog mikor. Én is a 17. vagy 21. napot mondanám.

2016. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
3-4 napja pecsételtem. Az mitől lehetett?
2016. febr. 20. 09:08
 8/20 anonim ***** válasza:

Az ovu teszted meg azért pozitív, mert nem vagyunk gépek. :)

Nekem is rengetegszer volt erős a ciklus 2. felében, sokszor pozi is.

2016. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sok mindentől, tüszőrepedéstől, picit nagyobb hormonváltozástól, stb.

Miért görcsölsz rá ennyire a témára? Mióta próbálkoztok?

Kicsit próbálj meg lazítani, és ne tesztelgess naponta, mert bele fogsz őrülni. Ha 2 hétig még nem jön meg, akkor tesztelj akkor egyet HCG teszttel, de addig hagyd a dolgot, mert csak sorozatos csalódás fog érni.

2016. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ovu teszttel ez a 2.napja,hogy tesztelek. :)

Hcg-t is ma lőttem el egyett. Csak szeretném tudni,hogy ezek alapján mikorra nem várom. Meg háát,azért is mint mások :) Én is egyébként mostmár egyre jobban a 17.napra tippelek. Akkor ahhoz igazítva is "késik"majd.


Elkönyvelem akkor a 17.ciklusnapot:) Akkor most elvileg a 9.dpo-n vagyok.

2016. febr. 20. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!