Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért tesztelnek ennyien...

Miért tesztelnek ennyien sokan már a nem várt menstruáció napja előtt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 16:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%

Ezt a kerdest en is feltehettem volna :)

De viccen kivul szerintem azert mert remenykednek. Bar en nem tesztelnek soha a kimaradt mensi elott. Meg ha pozi is, barmi tortenhet addig.

2016. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
62%

Munkakörülmények miatt, szükséges gyógyszerek elkezdése miatt... stb.

Na és miért teszi fel ezt a "miért teszteltek idő előtt" kérdést kb. minden 2. héten valaki?

2016. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Mert lehet h pl egy vetélést el lehet kerülni ha idoben felismert terhesség eseten es gyógyszerrel megmentheto a baba. De ez csak egy ok a sok közül. Es nem azert mert hülyék, mint ahogy az első írta :/
2016. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%

Reménykednek, ennyi az oka. Az hogy ez hülyeség, egyértelmű, de ha egyszer kétségbeesett a nő, akkor nem tud racionálisan gondolkozni.

Ez a véleményem.

2016. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

Kíváncsiság.

2 nappal teszteltem előtte. Olyan szinten görcsölt a hasam 8-9. dpon, hogy sejtettem, hogy sikerült. Pozitív lett a teszt és azóta meg is szültem.

Első próbálkozós hónap volt így nem igazán volt kudarcom se előtte.

Max negatív lett volna. És? Valami közben történt volna? Ígyis úgyis csalódás lett volna, ha megjön.

Én meg ezt nem értem, hogy miért is kellene egy hetes késésig várni.

2016. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
En csak azt nem ertem, hogy miert jo minden honapban csalodni. Nekunk is 1,5 ev alatt jott ossze a baba, de soha nem teszteltem 5-6 nap keses elott. Bele is orultrm volna. Egyszer igy is negativat teszteltem, masik teszt fel ev mulva pozitiv volt.
2016. febr. 21. 16:56
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Kivancsisag. Aki nagyon akar, alig bir varni.

Mondjuk belatom, felesleges. En is teszteltem elotte, nevativ lett. Nemvart napjan lett eros pozitiv.

2016. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
13%
Szeretnek sokszor egymás után csalódni. Aztán a csalódásukkal idegeneket fárasztani.
2016. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

Ez két különböző személyiségtípus, akik soha nem fogják megérteni egymás szempontjait, nem is érdemes erőltetni, csak el kell fogadni, hogy mások vagyunk.

A sikerorientált típus számára a minimális esély is esély, és könnyen fel tudja dolgozni a kudarcot. Ez a típus értelemszerűen hamarabb tesztel, akár feleslegesen is.

A kudarckerülő személyiségek viszont csak tutira mennek, számukra a kudarc nehezen viselhető el. Ez a típus csak akkor tesztel, mikor már késik a mensi.

2016. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
60%
Miért b..sza ez a te csőrödet ennyire? Neked jobb lesz, ha később tesztelnek?
2016. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!