Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step. Es terhessegi...

One step. Es terhessegi tesztről velemény?

Figyelt kérdés
Kinek mikor mutatott valós eredményt? Hogy vált be?

2016. febr. 22. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Én anno nem néztem a márkát, amit adtak a patikában azt vettem. Ha terhes vagy kimutatja, ha nem akkor meg azt.
2016. febr. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké. Csak lehet azt szeretnék rendelni. Ezért tettem fel a kérdést hogy kinek milyen tapasztalatai vannak. Mert egyébként olcsó. De ha gagyi akkor inkább patikában veszek majd.
2016. febr. 22. 10:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyat keresel, amivel koran akarsz tesztelni, akkor ne ezt valaszd.

Azt irjak, hogy 10-es, de vagy nem az, vagy a minosege nem jo, de nekem a 25-os clearblue (es egy masik olcsobb 25-os is) halvany pozitiv volt, amikor a one step meg teljesen negativ. Egy hettel ezek utan hasznaltam legkozelebb, azt gondoltam, hogy akkor mar az is egyertelmu lesz, de akkor is meg csak halvany volt.


Szoval messzirol sem olyan erzekeny, mint amilyennek hirdetik.

De ha nem akarsz mensi elott tesztelgetni, csak utana, akkor meg felesleges is az arat nezni, mert nem kell sokat venned, az az egy-ket darab meg nem tetel, amit ilyenkor megvesz az ember.

2016. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor nem rendelek fölöslegesen. Majd veszek a patikában. Ha addig nem történik semmi.
2016. febr. 22. 11:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem lövöldözni a teszteket már a 9-10. dpo-tól, arra tökéletesen megfelelt. Amikor először pozi lett, nem hittem a szememnek. Vettem patikában gabrielt, az még erősebb pozi lett! :)

Szóval, ha mániákus tesztelő vagy, inkább ezt lövöldözd, mert csődbe mész. Ha csak késés után egy tesztet akarsz elhasználni, akkor szerintem veheted a drágábbat! :)

Nekem jó szolgálatot tettek az one step tesztek! :) való igaz, hogy gyengébb, mint mondják, de így kb egy normális teszt árából megúsztam a több hónapnyi próbálkozást! :)

9+2 hkm

2016. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.előbb akarok tesztelni de csak 2-3 nappal. Kb 4-5 napom lehet még. Most olyan megjön érzesem van. 3 nappal ezelőtt 2 napig ugyan abban a pontban feszített és szúrt a mehemnél. És ovu után egy nappal elkezdtek fajni es érzekennyé válni a mellbimbóim. Egesszen idaig.. na ilyen még nem törtent ezért remenykedem egy kisangyalban.mar rég varjuk. Egyebkent talaltam neten ingyenes szállításal 1890 ft.ert dugitalis cleablue tesztet. Mashol 3000 es felett talaltam úgyhogy ez így nem olyan rossz szerintem. :)
2016. febr. 22. 12:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én most ebben a hónapban rendeltem elöször fastest-röl ilyen tesztet. Az a tapasztalaton, hogy a 10-es egy nagy rakás kaki. Reggel ma negativ volt a one step 10-es, gyógyszertári 25-ös időn túl pozi, és most délben a 25- ös one step egyből pozi. :) halvány,de határozott. 10-est ne rendelj. Ja, és már tegnap előtt délutáni is nagyon halvány pozi volt a 25-ös one step, míg a 10-es szintén negatív...
2016. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én is úgy jártam a one step teszttel, ami elméletileg ugye 10-es, a legérzékenyebb, hogy amikor először láttam rajta a halvány csíkot, amiről még forgatással sem igazán tudtam kivenni, hogy az valóban az, vagy csak a szemem káprázik, addig a bolti 25-ös, illetve 50-es teszten meg csak úgy virítottak már a csíkok. Mindenesetre érdekes. De azt mondják, olcsó húsnak híg a leve :)

Utána amikor a bolti teszten már erősebb volt a tesztcsík, mint a control, addig a one step-en fele annyira volt erős a tesztcsík, mint a control.

2016. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok. Igen több ehhez hasonló tapasztalatokat olvastam már. Elvileg amit most rendeltem cleablue annak holnap meg kellene hogy erkezzen. Azt szerda reggel el is lövöm. Most néztem ,hogy csütörtök péntekre nem várom. A hőm 37.2 azt elfelejtettem írni az előbb :D Reménykedek nagyon!
2016. febr. 22. 12:58
 10/14 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok, nagyon sok sikert neked, drukkolok! :)

A clearblue nagyon jó választás!

2016. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!