Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom hogy már sokadik ilyen...

Tudom hogy már sokadik ilyen kérdés de szerintetek ez már pozitív ovuteszt?

Figyelt kérdés

ez a ciklus 16; napja

[link]

Eddig fele ennyire volt eros, szoval szerintem eddig nem is volt ovuláciom:(



2016. febr. 22. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos ez még nem pozitív...Próbáld meg holnap reggel is (van akinek csak reggel pozi) és holnap délután is...valamelyiknek pozinak kell majd lennie

2016. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akakul. Elvileg akkor pozitív ha ugyan olyan vagy erősebb mint a kontról. De azért legyetek együtt ma is. Nem árt:) pl nekem soha nem ugyan olyan erős csak kb ennyire mint neked. Aztán halványodik. Teszt függő is gondolom.
2016. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a maximum erősség. mi aznap este, másnap hajnalban, másnap este voltunk együtt. (amúgy naponta, csak akkor megtoltuk az ipart rendesen:D)


bejött abban a hónapban.


37hkm

2016. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem egyertelmu. Tesztelj meg es ha halvanyodik, akkor ez volt a pozitiv, ha erosodik, akkor nem...


Nekem ez a 4. ciklusom, hogy ovutesztt hasznaltam, de csak az elso honap, hogy probalkozunk. Ki akartam probalni eloszor, hogy mukodik-e rendesen.

A lenyeg, hogy a 4-bol ketszer volt csupan egyertelmuen pozitiv, ketszer pedig a legerosebb is ilyen lett, mint neked az utolso. Ez hivatalosan meg negativnak szamit. Viszont az azt koveto napon mar halvanyodott, sot alig latszott es hogorbet is vezettem, az is azt mutatta mindketszer, hogy az mar nekem megis pozitiv volt.


Nalam mondjuk az lehet a gond, hogy magyon sokat iszom es barmennyire probaltam visszafogni magamat delutan az ovuteszt miatt, nem sikerult teljesen. Szoval szerintem nem mindig volt eleg koncentralt a vizelet. Akkor lett pozitiv, amikor tenyleg nem ittam elotte egy jo ideig es sikerult 2-3 oran at nem pisilni elotte. Illetve 6-8 ora korul teszteltem estenkent az eros pozitivokat, a kora delutani tesztelesbol mindig csak halvany lett.


De epp ezert tesztelj meg ma is es abbol latni fogod, hogy erosodik tovabb, vagy mar halvanyodik.

2016. febr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez A ma reggeli tesztem. Ezek szerint ugye a tegnapi meg mindig nem pozitiv volt? Mert akkor ez halvanyodna igy reggelre? Este lehet ebbol meg erosebb es az lesz a pozitiv?

[link]

2016. febr. 23. 07:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez kb ugyanolyan mint az előző. Nekem egyébként soha de soha nem lett egyértelműen pozitív a teszt, soha nem volt legalább olyan erős a másik csík mint a kontroll, de mégis teherbe estem, már 2 gyerekem is van.
2016. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt Viszont nem ertem. Furan erzem magam hanyingerem Van azert Csinaltam egy terhestesztet es ez lett. Szerintetek? Ciklusom 17. Napjan vagyok

[link]

2016. febr. 23. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismételd megy egy masik fajta tesztel is :)
2016. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!