Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség lehet csak vagy más is?

Terhesség lehet csak vagy más is?

Figyelt kérdés
Sziasztok,Utoljára január 21.jött meg a mensesem ami azt jelenti február 18.-án kellett volna megjönnie.. de még nem jöttmeg,1-2napos hüvely viszketésem voltde elmult, a hasam fáj szinte minden nap mintha megakarna jönni van hogy erősebb van hogy enyhébb, a melleim is duzattak voltak de ez már kezd elmulni. a teszten a 2. csík halvány volt reggel napközben semmi, majd másnap reggel halványabb volt mint az előtti reggel. Terhesség jöhet szóba csak?
2016. febr. 23. 16:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia !


Hát az hogy a második reggeli teszted halványabb mint az első arra nem tudok mit mondani, lehet hogy elindult valami, aztán hamarosan megfog jönni, azért halványul. A napközbeni az egy más kérdés, hiszen ott annyira nem koncentrált a vizeleted ... így a koraterhességi szakaszban még simán előfordulhat hogy reggeli halvány pozi, napközbeni negatív.

Én a helyedben két nap múlva tesztelnék vagy akár már holnap reggel is, de csak is első pisiből.

igazságszerint nem lepődnék meg ha terhes lennél! Nekem is 18 -án kellett volna megjönnie. 20-án "megjött" majd másfél nap után elmúlt, most már csak ilyen rózsaszínes valami van, egy tisztasági betét elég lenne egész napra.. és egyre erősödő pozitiv tesztjeim vannak. Úgy hogy reggeli halványka, de a délelőtti már erősebb... dokinál még nem voltam.. e hét pénteken fogok menni, mert bosszant az hogy most nem tudom mi van !

tehát ebből én azt akartam kihozni, hogy semmin nem lepődnék meg !

Tesztelj holnap reggel,

ird meg mi lett !

Drukkolok !

2016. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
szerintem igen , meg tesztelje egyet a biztonsag kedveert
2016. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
első válalszoló vagyok, képet nem tudsz feltenni a tesztről ?? megnézném :))))
2016. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat

[link]

nem tudom mennyire lárszik nem a legjobb minőség:)

2016. febr. 23. 16:50
 5/22 anonim ***** válasza:

hát azért egy eléggé biztató halvány pozitiv !!! én azt mondom ! teljesen egyértelmű rózsaszín a második csík,

tesztelj holnap.

szeretnétek babát ???


Első voltam

2016. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

terhességen kívül nem nagyon okoz más ilyen halvány pozit :)

ismét első voltam !

2016. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Most épp nem volt tervbe véve még .. én örülnék neki bár a párom annál kevésbé és elvetetné :( emiatt nagyon stresszes napjaim vannak :(
2016. febr. 23. 17:11
 8/22 anonim ***** válasza:

uhh az már annyira nem jó.

hát nagyon sajnálom hogy így gondolja apárod

mennyi idősek vagytok ?


Első

2016. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
én 19 ő 20 :(
2016. febr. 23. 17:19
 10/22 anonim ***** válasza:

Aham , így már érthető ! hát nagyon sajnálom... én azért a helyetekben mindenképp átrágnám a dolgot, ha tényleg baba van a dologban.


Én 28 vagyok , a párom 37 . A páromnak van egy fia az előző kapcsolatából.

5 éve vagyunk együtt, 3 éve próbálkozunk. Egyszer összejött voltak pozi tesztjeim, de 10 nap késés után nagyon begörcsöltem és megjött igen erősen...


És most úgy néz ki hogy összejött ("remélem")


Nagyon sokat vártunk már erre a pillanatra!

Első voltam !

2016. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!