Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hány napon át szokott...

Nektek hány napon át szokott pozitiv lenni az LH ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

Nekem 2-3.

A negativak után, az első az, amikor bepirosodik a tesztcsik,de még nem teljesen egyforma a kontroll csikkal.

Második nap egyforma,harmadik nap erősebb a tesztcsik a kontrollnál,azután rögtön negativ lesz.



2016. febr. 24. 02:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mostanaban egy napig, elotte es utana napokon halvany a masodik vonal, amugy meg csak egy csikos.

De pl amikor a masodik gyermekunk fogant, akkor is hasznaltam ovutesztet es akkor ket napig volt pozitiv. Az elso napon esett le a homersekletem, a masodik napon mar felment, de az ovuteszt meg akkor is eros ket csikos volt.

(Mostanaban a pozitiv napon esik le a ho, az azt koveto negativ napon megy fel.)


Fogalmam sincs, hogy miert van ez, vagy van-e egyaltalan jelentosege, de az biztos, hogy siman teherbe estem az elso honapban annak idejen is, amikor ugye ket pozitiv nap volt. Szoval ez nem hiszem, hogy gond lenne.

2016. febr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 2-3 ig volt nagyon erős csik az szintén aztán halványodott 4 napra ..de igaz én csak egyszer használtam és egyből sikerült is a babó
2016. febr. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Àltalàban csak 2 közül kellett tippelnem, hogy melyik lehet a nyerő.


Talàn hasznàlj kevésbé érzékenyet.

2016. febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 1 napig volt egyértelműen pozi, előtte és utána napon nem volt egyforma a két csík. (csak egy hónapig csináltuk ezt a tesztelést, mert utána megfogant a gyerek)
2016. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Én is ugy maradtam terhe 2 szer h előtte 3 napig piros volt a 2 csik.


Azt nem értem h ebben a hónapban miért csak egy halvány pozitiv LH tesztem lett.

2016. febr. 24. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!