Ez rendes pozitív?

Figyelt kérdés

Csak ilyen teszt volt a gyógyszertárban, Walentin tesztcsík. Mikor kibontottam a kb 25 centis dobozból a nagyjábol 2 mm széles tesztet azt hittem dobok egy hátast... És ez a teszt került 600 ft-ba... hát nevetséges. Azt irja, csak 5 percig leolvasható, utána érvénytelen. 20 mp alatt jött ki a csík, de miért ilyen vékony??? Ezt már vehetem pozitívnak??


[link]


2016. febr. 24. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :)
2016. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért lehet ilyen vékony,mert még nagyon az elején vagy.Később,mondjuk két nap múlva szebben fog látszani. :)
2016. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, ez pozi szerintem is.


Amúgy nem úgy van, hogy egyre nagyobb teszteket adnak egyre több pénzért...:) képzelem, ahogyan a Clearblue digitálist haza se bírnám akkor vinni, az ugyanis 3000:))

2016. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudom tudom! :D de ez hihetetlenül kicsi! Még ilyen vékony is pici tesztet nem is láttam.
2016. febr. 24. 13:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Jól ki fogtad! Engem sokszor be csapott ez a teszt!

Volt öröm ne félj után meg sírás.

Mindegy volt az idő hogy mikor jött ki ez a második csík de mindig ki jött de többször azonnal. Soha többet nem veszek ilyen tesztet.

Próbálj másik tesztet venni. Erre ne adj.

2016. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem holnapi elsőből egy Gabrielt érdemes megpróbálni :)
2016. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A Gabriel az 50 es teszt,inkább vegyél rossmanos facelle tesztet,400ft és szabad szemmel is jól látható :D És az soha nem csap be,jó teszt.De a Gabriellt egyenlőre ne vedd meg.Most aztán mondunk mindent te szegény.De higgy nekem,én nagy tesztelő vagyok...voltam. :)
2016. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Késik már amúgy?
2016. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
2-t is csináltam ebből a fajtából ma, ugyanilyen mindkettő. Vannak ettől halványabb one step-es tesztjeim.
2016. febr. 24. 13:42
 10/15 A kérdező kommentje:
Á, még nem :D 27-re nem várom. Ebben a hónapban valahogy megszáklott tesztelés szindrómám lett.
2016. febr. 24. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!