Ez rendes pozitív?

Figyelt kérdés

Csak ilyen teszt volt a gyógyszertárban, Walentin tesztcsík. Mikor kibontottam a kb 25 centis dobozból a nagyjábol 2 mm széles tesztet azt hittem dobok egy hátast... És ez a teszt került 600 ft-ba... hát nevetséges. Azt irja, csak 5 percig leolvasható, utána érvénytelen. 20 mp alatt jött ki a csík, de miért ilyen vékony??? Ezt már vehetem pozitívnak??


[link]


2016. febr. 24. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A gabriel nekem iszonyú erős pozi volt, amikor az one stepen (10-es) szinte nem is lehetett látni a csíkot....
2016. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mandiga ***** válasza:

Szerintem ez a teszt nagyon kétesélyes. Vegyél másik fajtát.

Nagyon drukkolok!!!

2016. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ugyan ilyet csináltam, hogy látszódjon, van-e különbség. Szerintem igen. Szerintetek? Mandiga üdv, a te kérdésedhez szoktam írni! :)


[link]

2016. febr. 25. 13:17
 14/15 anonim ***** válasza:
Már sokkal jobb :) Biztos hogy 27-én már szép erős lesz!
2016. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnapi 10 es tesztem erősebb lett mint a tegnap előtti és 2 mp alatt jött ki a csík, de ma a facelle és a predictor negatív :(((( nem tudom mi van :(
2016. febr. 27. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!