Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el, hogy terhes...

Hogy mondjam el, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Mindenképp valami nagyobb meglepetést szeretnék szervezni! A páromnak és a szülőknek is! Ti hogy csináltátok? Minden érdekel, kérlek írjatok ötleteket.

Nagyon köszönöm!



2016. febr. 25. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Esetleg egy éttermi ebéd vagy vacsora?


Mi a férjemmel együtt teszteltünk, így ő azonnal tudta. Még a menzeszemet is jobban követte, mint én.:) A szüleimet elhívtuk hozzánk Bp-re, és itt elmondtuk nekik, elmentünk ebédelni (de amúgy is mentünk volna).


A férjem családja előtt titkolni akartuk, mert a vetélésem nagyon megviselte a férjem idős édesanyját, de aztán lebuktunk,mert egyszer a 9. héten sokáig maradtunk náluk és a férjemnek adnia kellett az oltásomat.:) És akkor kiböktük.:)

2016. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz esetleg mostanában egy névnap, vagy születésnap, vagy valami ünnepelni való? Ha esetleg lesz akkor azzal az "ürüggyel" meghívnám a családot, vagy hozzánk, vagy egy étterembe, hogy ebédeljünk együtt. Akkor nem sejtene senki semmi "hátsó szándékot". És esetleg kaphatnának ajándékba egy becsomagolt babacipőt, vagy valami aranyos dolgot, amiből rájönnek, hogy baba lesz..:)
2016. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi ötleteket. Szuperek! :)

Azt érzem, hogy közeleg a leánykérés...és lehet ezzel kötném egybe. Becsomagolok valami babásat és várok, amíg eljön a pillanat.És lehet, hogy készítek egy videót a csomagolásról. Köszönöm az ötletet! ;)

2016. febr. 25. 11:18
 4/14 anonim ***** válasza:
4%

A pasidnak nem fog feltűnni,hogy nincs 5-7nap szünet a szexben??

Mi ez a "azt hiszem közeleg a lánykérés"??

Nehogy téged érjen nagyobb meglepetés!

2016. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na jönnek már a keselyűk..
2016. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gyűrű méret levétel, és hasonlók... azért elég árulkodó dolgok. Vagy nem? De lehet benézem és másnak vesz eljegyzési gyűrűt :D! Akkor bukta, de azért bizalmat szavazok a páromnak! ;) A szünet hiányával kapcsolatban, pedig csak annyit, hogy sosem volt tökéletes a ciklusom így nem fog feltűnni. Ha pedig igen, akkor spontán leszek.De ha van ötleted szívesen veszem! Köszi
2016. febr. 25. 12:15
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Én személy szerint már nagyon régen elterveztem, hogy veszek egy kindertojást, szépen kibontom, a perforáció mentén szétszedem, és beleteszem a tesztcsíkot, majd összeillesztem a két fél tojást (melegítve a széleit), és becsomagolom. És kész is!

Kinder meglepetééés! (szó szerint) :))

2016. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

jajj de szuper ötlet!! Köszönöm!!!


de lehet, hogy én nem a teszt csíkot teszem bele, hanem valami babásat...

...és mi lenne ha csinálnék egy "összerakós leírás" szerűt, ami szokott lenni a játékokhoz...

és felvezetve interaktívan tudná meg, hogy miről is van szó. Csak hogy?

2016. febr. 25. 16:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Hmmm...ez is jó ötlet, na de igen a kérdés: hogy? (amúgy szerintem a csoki visszacsomagolása sem lesz egyszerű, mert olyan hülyén van tűrve :D
2016. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, amikor tegnap válaszoltam neked, akkor nem gondoltam, hogy nálam is ilyen hamar aktuális lesz ez a kérdés..:)))
2016. febr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!