Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok hogyan mondjam...

Terhes vagyok hogyan mondjam el édesapámnak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és teherbe estem.. édesapámnak nem merem elmondani mert nagyon kiakadna pedig tudom hogy csak vele tudnám

mit tegyek?(normális válaszokat)


2015. márc. 15. 06:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg beszélni*
2015. márc. 15. 06:16
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Állj oda és mond el.. nem kell ezt túlcifrázni.. Apa terhes vagyok. Ennyi az egész.. gratulálok.
2015. márc. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Mielőbb mond el, hogy még eltudd vetetni. 15 évesen ne szülj gyereket.
2015. márc. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy így is úgy is kiderül, és ha már érezted magad elég érettnek a szexhez, akkor legyél arra is elég felnőtt, hogy elmondod az apádnak.

A titkolózásnak sokkal rosszabb vége lesz.

2015. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, állj elé, ha alkalmas az idő. Amikor épp befejezte a munkáját vagy akármit, és leül lazítani. De ne várj sokáig, mert az idő halad, és erről tényleg mielőbb tudnia kell.


Azt mondd, ami tény és való. Pl. ha még nem voltál orvosnál, akkor azt mondd, hogy pozitív lett a teszted például. Ha már orvos is megerősítette a terhességet, akkor meg azt.

Ilyesmit javasolnék: Apa, sajnos csalódást kell okoznom neked. Együtt voltam a barátommal és azt hiszem, terhes vagyok. Kérlek, bocsáss meg, amiért felelőtlen/engedetlen voltam/nem hallgattam rád.


Utána tűrd el, ami következik. Biztos ki lesz akadva, de nyilván te is belátod, hogy megérdemled. Sajnállak.

2015. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a legjobb ha elmondod neki.csalódni fog,de akkor még jobban ha eltitkolod előle.ráadásul ha lenyugodott biztos próbál segíteni neked,hogy mi legyen. az pedig a te döntésed,hogy mit szeretnél. nagyon ki lesz akadva,valószínűleg a szíve fog összetörni,de attól még szeret téged hidd el,csak ez egy nagy sokk. én is sokkot kapnék ha ezzel jönne haza a lányom, de bárhogy is viselkednék még attól nagyon szeretném. sajnos ezen túl kell esned.ha szeretnéd megtartani/örökbe adni ahhoz is kell a segítsége,ha pedig elvetetni ahoz meg pénz is kell.
2015. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez van, kiskorú vagy, el kell mondanod a felnőttnek, aki nevel, mert csak ő tud segíteni. Ciki, persze, értem én, de hát nem vártad meg a babával a felnőttkort, amikor már egyedül dönthetsz és nem kell elszámolnod senkinek a tetteiddel és nem kell magyarázkodni, hogy mi, hol, kivel történt, miért nem védekeztél stb. Készülj fel, h az apukádnak lesznek kérdései.

Mondd el mihamarabb, ne titkold, mert attól még csalódottabb, még dühösebb lesz, h nemcsak felelőtlen gyereke van, hanem még buta is.

2015. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!