Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma volt a párom 11 hetesen de...

Ma volt a párom 11 hetesen de nem vették el neki a babát. Haza küldték. Hétfőre van előírva befekvésre. Beteges amit csinál ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam ki, hogy el akarja vetetni 11 hetes ma volt is de haza küldték, hogy nem veszik el a gyereket 65 mm-es jól fejlett egészséges jó a szívhang is, az orvosok nem is értik miért akarja ezt tenni. Hétfőn akarják befektetni, de megmondta nekem ha nem veszik el magából szedi ki :O lesokkolt amit mondott szerintem simán pszichopata vagy skizofrén lett, ilyet nem is hallottam még aki ezt akarná. engem gyűlöl amiért felcsináltam így beszélt velem. Pedig ő is akarta még akkor. Én nem akarom hogy kioltassa a gyerekem életét nem tudom mit lehetne tenni, de ha megteszi megmondtam neki hogy örökre vége és elfelejthet!!!!!!!! ezt nem élem túl első gyermekem lenne és így beszél róla hogy sjaát magából szedi ki képes volt hasba is ütni magát hogy elmenjen a baba :( ez behülyült teljesen de szerintem ma mire haza jön kipakolom cuccostól csak a gyerekemet sajnálom ott benne ilyen anyja lenne neki? a másik 2 az bezzeg szent neki mindig mondta hogy a legszebbek az életében. Az nem tőlem van mondjuk meg neki nem kell már gyerek most mondta meg akkor miért nem védekezett a gógyszert direkt nem szedte!!!

2016. febr. 25. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem te vagy a pszichopata, nekem sem kellene gyerek tőled, idegbeteg vagy.

Biztos nem véletlen nem akarja már.

A másik oldalt is jó lenne "hallani", mert csak úgy nem fog megváltozni a véleménye egyik percről a másikra.

Ki kellett valamivel provokálnod.

2016. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt orvos nem bírálja felül (nem is teheti) a nő döntését. Ha megvannak a papírjai és a befizetett csekk, akkor elvégzik a műtétet 12. hétig. Kérdezés nélkül.


Másrészt ez egy nagyon nehéz kérdés (régen tettem fel erről kérdést), hogy egy férfi kényszeríthet-e egy nőt terhességre és szülésre, ha a nő nem akarja. Mert te ezt tennéd. Nincs jogod a teste felett dönteni, márpedig kell hozzá a teste, hogy megszülessen az a gyerek.

Ha ő nem akarja, akkor nem hordja ki, és nem szüli meg. Ilyen a magyar jog.


Neked meg majd lesz egyszer egy épeszű nőtől gyereked.

2016. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
tegnap még csak gondolkodott rajta...kamu az egész. ez nem így működik. védőnőnél kétszer meg kell jelennie, három nap különbséggel, csak utána kap csekket, ha befizette kérhet időpontot, ami rá pár nap. közben laborba is kell menni meg egyebek.. úgyhogy ez nem olyan hogy besétál, hogy szedjétek ki belőlem és meg is teszik....
2016. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ja igen az kimaradt, hogy ha már be van fizetve, megvannak a laborvizsgálatok, beszélt az orvossal, onnantól nincs olyan hogy bemegy az időpontjára és nem csinálják meg. Ja mert igen, időpontra kell mennie....legalább olvasnál utána mielőtt kamuzol mert ez rém átlátszó. Nincs iskola vagy mi?
2016. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Gondolom 14-17 évesek vagytok és jön a sokadik gyerek, munka és pénz nincs, nem is akartok dolgozni (mert az útszélre kiállás az nem munka). Mint a nyulak, de azok se az óvszert, se a tablettát nem ismerik.

Éretlenek vagytok, nemhogy szülőnek, az életre is, magatok is félig felelőtlen gyerekek, minek nektek gyerek?! Vagy úgy, drogozott és fél, hogy nem lesz egészséges a baba? Előbb kellett volna gondolkodni.

2016. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

tegnap írtad, hogy 3 hete eldöntötte, hogy elveteti. de mit tett a 3 hétben? elintézte a papírokat vagy csak magában gondolkodott??? és ma miért ment be a kórházba? csak úgy?

fura egy történet...

2016. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
belinkelnétek a tegnapi kérdést?
2016. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2016. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu. Mert nem így működik az abortusz menete. Időpontra kell emnni a kórházba, ha a csekket is befizette, meg megvannak a papírok is hozzá.
2016. febr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Meggyorsíthatják a dolgot, simán.

Itt a másik fél meg sem tudja magát védeni, ez hol igazságos?

Nem is ismeritek az előzményeket..szerintetek miért nem akar ettől a férfitól már gyereket? Csak úgy?

Na persze..valamivel tett ezért.

Nem kell sajnálni ezeket a mártírkodó embereket.

Mindjárt megsajnálom, készítem a zsepit..

Csak a nő dolga védekezni?:D A pasi hol volt akkor? :D Húzzál gumit barátom..gyógyszer mellett azt is lehet néha.

2016. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!