Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma volt a párom 11 hetesen de...

Ma volt a párom 11 hetesen de nem vették el neki a babát. Haza küldték. Hétfőre van előírva befekvésre. Beteges amit csinál ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam ki, hogy el akarja vetetni 11 hetes ma volt is de haza küldték, hogy nem veszik el a gyereket 65 mm-es jól fejlett egészséges jó a szívhang is, az orvosok nem is értik miért akarja ezt tenni. Hétfőn akarják befektetni, de megmondta nekem ha nem veszik el magából szedi ki :O lesokkolt amit mondott szerintem simán pszichopata vagy skizofrén lett, ilyet nem is hallottam még aki ezt akarná. engem gyűlöl amiért felcsináltam így beszélt velem. Pedig ő is akarta még akkor. Én nem akarom hogy kioltassa a gyerekem életét nem tudom mit lehetne tenni, de ha megteszi megmondtam neki hogy örökre vége és elfelejthet!!!!!!!! ezt nem élem túl első gyermekem lenne és így beszél róla hogy sjaát magából szedi ki képes volt hasba is ütni magát hogy elmenjen a baba :( ez behülyült teljesen de szerintem ma mire haza jön kipakolom cuccostól csak a gyerekemet sajnálom ott benne ilyen anyja lenne neki? a másik 2 az bezzeg szent neki mindig mondta hogy a legszebbek az életében. Az nem tőlem van mondjuk meg neki nem kell már gyerek most mondta meg akkor miért nem védekezett a gógyszert direkt nem szedte!!!

2016. febr. 25. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65 mm nem 11 hetes, hanem 12-13. Ilyenkor már nem lehet elvetetni.
2016. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Mutasd meg a parodnak! Igy nez ki egy 12hetes magzat!!!! Ezutan kepes lenne megolni?


[link]


Biztos tortenhetett valami olyan dolog koztetek amiert nem akarja mar,ezert vagy 100%-osan mellette kell most allnod,vagy kozold vele,h akkor legyen vege koztetek,de azt a szegeny artatlan kisbabat akkor se olje meg! Nem melesleg annyian szeretnenekbabat akiknek nem lehet! Akkor szulje meg es hagyja ott a korhazba,h megkaphassa egy olyan csalad akiknek ez az almuk!!

2016. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te se vagy normális kérdező.
2016. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
miért ne lenne normális, utolsó?
2016. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, h ha a nő gyógyszerrel védekezett akkor az o felelőssége a gyerek nagyrészt! O döntött úgy hogy nem szedi! Ezzel nem kene sztem a kérdezőt vádolni! A masik hogy ha a nő már eldöntötte hogy nem akarja, akkor lehet mar időpont egyeztetesen volt es a kérdező értette maskepp. Lehet mar megvolt a védőnő és csekket is kapott már. Ebből nem derül ki. Szoval sztem boven lehet igaz ez a történet... Csak a férfi nem igazan van képben az abortusz menetevel. Teszem hozza én sem pedig no vagyok!
2016. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!