Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit elkeseredtem. Szerintet...

Kicsit elkeseredtem. Szerintetek megfog jönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A mellem kb 3-9.dpo-ig nagyon fájt. PMS tünet is lehet,pedig nincsenek ilyen gondjaim. Na de most ma van a 2.napja,hogy nem fáj. Érintésre fáj a mellbimbóm,de már fele annyira sem mint eddig. Szerintetek akkor ebben a hónapban sem sikerült?
2016. febr. 25. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul. Nekem is hasonlo volt ,nagyon erzekeny volt par napig,aztan elmult. Ma teszteltem pozitivat. Mikorra nem varod? Szerintem ettol meg ne keseredj el. Biztosat majd a teszt mutat.
2016. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 nap múlva. És már neked sem fáj a cicid? Legalábbis nem annyira?
2016. febr. 25. 20:41
 3/8 miranda88 ***** válasza:
Szia. Nekem egyartalan nem fajt a mellem sott ugyereztem hogy mindjart megjon ( gorcsoltem stb) es azota sem jott meg 6 hetes kism :-) tehat ne aggodj
2016. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 miranda88 ***** válasza:
Miota probalkozol?
2016. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Nem mar szinte nem is faj. Kicsit erzekenyebb csak.
2016. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs vagyis 1. :)
2016. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát ez picit erőt ad:) 8 hónapja próbálkozunk.


Még van 2 napom és kb semmit sem érzek. Se azt,hogy megjön,se azt hogy nem. A hátam derekam leszakad,de szerintem csak elaludtam mert 1 hete fáj,az meg szerintem korai lenne a baba miatt.

2016. febr. 26. 05:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem most pont úgy volt hogy elmúlt a 9.dpo környékén az összes pms tünet, és csak a hasszurka maradt meg, és pozitív lett a teszt a 16. Dpon! Utána persze minden visszajött, volt hányás, hányinger, mellfájdalom még most is van. 17+5hkm
2016. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!