Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jártam egy természet gyógyászn...

Jártam egy természet gyógyásznál, ahol kiderült, azért hogy gyerekünk legyen meg kell küzdenünk. Kezdjek elsportolni, engedjem el a sok feszültséget! Kicsit elkeseredtem. Miért érdemlem ezt a sorstól?!

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta próbálkoztok?
2014. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Most akkor menjetek el egy épelméjű emberhez is, aki csinál hormonsort, immunológiai profilt, kikérdez az anamnézisedről, néz cukor- és inzulinterhelést, pajzsmirigy és mellékvese értékeket, ultrahangot, készít átjárhatósági- és spermavizsgálatot ezután pedig ad egy névvel, és 11 év tanulással alátámasztott szakvéleményt, amely szerint a. kutya bajotok, b. vágjatok bele asszisztált reprodukcióba. Amennyiben ezen már túl vagytok, és ez nem volt elég hiteles, emiatt pedig természetgyógyászhoz fordultatok, akkor megint menjetek vissza a normális, európai medicina irányába, és kövessétek az utasításokat.
2014. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1éve,azóta meddőségin is voltunk.A pajzsmirigyemre kell gyógyszert szedni.
2014. febr. 9. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha szeded, lesz baba hamar. :) én is sok nyűggel mentem neki a dolognak, két éves a lányunk. Kitartás!!!


Második voltam.

2014. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
ha csak a pm gond van az angyon ahmar juvul, de remélem mindentkivizsgéltak, cukrot, inzulin terhelve.... ez bnagyon fontos mert a pajzsmirigy gond gyakran jár PCOS-sal. A sorson fölösleges agyalni mindnekinek van keresztje nekünk ez, mi lassan 5 éve várjuk. Pcos vagyok
2014. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én már kezdek elkeseredni:-(!A családomba mindenkinek elsőre sikerült,csak nekem nem:-(!
2014. febr. 9. 17:26
 7/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Az önsajnálat és a sors hibáztatása nem old meg semmit.

Az ilyen gondolatokat verd ki a fejedből. :-)

A sport tényleg segíthet a stresszoldásban, de szükséged lehet igazi orvos segítségére is.

Rendes kivizsgálás, és a felmerült problémák kezelése a kulcs a babásodáshoz.

Az, hogy a pajzsmirigyedet kezelik, már azt jelenti, elindultál a jó úton a baba felé. :-)

Kitartás, türelem. :-)

2014. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!