Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megijedtem! Mi a fene lehetett...

Megijedtem! Mi a fene lehetett ez?

Figyelt kérdés
24 hetes kismama vagyok, kimentünk sétálni. Nagyokat kellett lépnem a hóban, mire a sarokra értünk, ahol a baba épp fekszik elkezdett szúrni a pocim. Olyasmi érzés volt, mint amikor futás után belémszorul a levegő. Amint megálltam, "megemeltem" a pocimat, jobb lett, szinte teljesen elmúlt. Amint mentünk tovább, ugyan ezt tapasztaltam. Mintha azon a részen bekeményedett volna a hasam. Amióta itthon vagyok, teljesen elmúlt, nem is érzem, hogy hol fájt, sőt, még a baba is mocoroggat.
2010. jan. 30. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megnyugtat,akkor én is küzdök hasonlókkal.Pl tolom a babkocsit,és a megszokott(rohanós) tempóm mellett néha én is érzek ilyen szúrásokat.Gondolom jobban kifáradunk már ilyenkor és a baba épp nyomhat valami olyan szervet...

Nekem is általában elmúlik,ha pár percre megállok.

De mondjuk én ha hazaérek,akkor megiszok egy adag magnéziumot is,biztos ami biztos

2010. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom nálad is ez lehet-e,vagy több oka lehet-e,de nálam ez volt:

A tünetek dettó mint nálad.Majd én éjszaka is felébredtem erre az érzésre.Tűrhetetlen,gondoltam és elmentem a dokimhoz,aki kedves mosollyal az arcán megjegyezte,hogy semmi gond.Ez természetes.Vékony vagyok és nem túl nagy a hasam,viszont a baba normális méretű,tehát valahol lennie kell.Elkezdtek átrendeződni a belsőszervek,és ahogy nyomja felfelé a baba,olykor beszúr,olyasmi mintha a levegő szorulna be.A kemény érzés pedig a babád :) ,mert én erre is rákérdeztem,hogy baj-e ,hogy keményedik a hasam,na és itt lettem felvilágosítva,hogy az ő :) .A haskeményedés (állítóla) nem egy kis részen van,hanem az egész alhas.De ilyen tapasztalatom szerencsére nincs. Ha neked is csak "ennyi" a bajod,nyugi,nincs vész! ;)

2010. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, nálam is ez van. A növekvő méh és a növekvő baba okozza. :) Lassan már egy 30 perces tesco-zást sem bírok ki, ma is le kellett ülnöm a cipős résznél lévő padra, akkor elmúlt a szúrás...

22 hetes km

2010. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!