Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti a második babánál "belekalk...

Ti a második babánál "belekalkuláltátok" azt az időt, hogy mennyi idő alatt jött össze az első baba?

Figyelt kérdés
Remélem értitek, hogy értem :) Az a helyzet, hogy jövő júniusban tudunk valószínűleg költözni,lehet hamarabb is megoldható, de ez az időpont a 100%, hogy addigra biztosan. Nagyjából 2és fél évet szeretnénk a két gyerkőc között, de ha nem annyi lesz az se tragédia :D A lányom 5 hónapra sikerült, ti ezt az időt beleszámolnátok a tervezésbe vagy inkább úgy számolnátok, hogy akár első hónap is. A költözés azért lányeges, mert ebbe a lakásba nem igazán férne el még egy baba.
2016. febr. 26. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, vagyis nekünk nagyon nehezen, 2 év alatt jött össze, de spontán és ciklusfigyeléssel. Nem volt peteérésem, csak ritkán.

Kb. 6 hónapos volt az első fiunk, akkro megcsináltattam a rákszűrést, beszéltem az orvosommal, azt mondta már lehet rajta dolgozni, a szervezetemnek nem gond, ha jön a következő.

Úgyhogy bele is vágtunk, vérzésem sem volt, aztán lett egyszercsak egy és a következő meg megint elmaradt. 9. hónapban lettem újra terhes, nagyon örültem, hogy összejött ilyen könnyen. 1,5 év van köztük, teljesen jó. Persze nem egyszerű, de nem is ez volt a kérdés.


A lakás meg:

Nekünk a lakásunk 36nm, a két gyerek a nappaliban van jelenleg. Vettünk közben egy 80m2-t, azt felújítjuk és ha lehet mindne időnket vidéken vagy elutazva töltjük a városon kívül. Simán meg tudjuk oldani a 36m2-en is, csak a cuccok nem nagyon férnek már, illetve nem tudok hova teregetni, sok a mosnivaló 2 aktív gyereknél már.

2016. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az első fiúnk a 2. évfordulónk előtt 2 hónappal fogant. A "2" év alatt egyszer sem védekeztünk, úgy voltunk vele, hogy jön, ha akar. Sűrűn is voltunk együtt, volt hogy naponta többször is, mégsem jött (bár nem görcsöltünk rajta, nem is igazán foglalkoztunk a baba témával).

Tavaly október elején döntöttünk úgy, hogy jöhet a tesó, idén őszre szerettük volna, ha addig összejön, gondoltuk, mivel az első majd' 2 év alatt jött össze, a tesó sem jön hamarabb. A 3. együttlétből megfogant, most vagyok 16 hetes. Úgyhogy őszre nem hogy terhes leszek, hanem addigra már meg is születik. :)

2016. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!