Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek, hogy ez kivitelez...

Segitenetek, hogy ez kivitelezheto-e terhessegi tesztel?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy az ovu tesztet hosszaba kette lehet vagni es ugy is mukodik! Ez a terhessegi tesztnel is igy van? Mert az tudom,h egy adott ido meg van hatarozva,hogy felbontas utan mennyi idovel kell elhasznalni! Ha mondjuk kettevagom es az egyiket hetvegen,a masikat pedig egy hettel utana akarom felhasznalni (ugyan abba a csomagolasba vissza teve) akkor valos eredmenyt mutat? Vagy inkabb ne kinlodjak 600forinton? Volt mar aki probalta?

2016. febr. 26. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Figyu, veszel a DM-be X-epil kettes tesztet, az háromszázvalamennyi... és két darab.
2016. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vaterán van one step teszt, 50 Ft-ra jön ki darabja.
2016. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt nincs DM ahol en lakok... Itt mondhatni semmi nincs 😠 mikor az elso lanyomnal vettem a digitalis clearblue-t,azt is meg kellett rendelnem es 1-2nap volt mire kaptam 😒
2016. febr. 26. 14:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok vegyész, de logika szerint működnie kellene, én még nem próbáltam.
2016. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rendelj netről one step-et... olcsó. 2nap mire megerkezik. De abból 3000ft ert kapsz 30dbot :)
2016. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát, ha visszacsomagolod, hagyd benne a zacsit, ami szárazon tartja és celluxxal jól zárd le, így nem lehet vele gond :)
2016. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Működik ugyanúgy, én kipróbáltam. Viszont ember legyen a talpán, aki szépen ketté tudja vágni a cuccot! ;)
2016. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Es felbontas utan mennyi idon belul kellene felhasznalnom a masik felet? Az lenyegtelen,ha jol vissza csomagolom?
2016. febr. 26. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nedvesség lehetőleg ne érje, tehát azonnal csomagold vissza. Olyan sokáig viszont ezek után ne álljon, bár elromlani szerintem nem tud, maximum, ha túl párás helyen van, és bejut a nedvesség, de még akkor sem lenne szerintem gond.
2016. febr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csináltam. Pisi után a másik felet visszateszed a zacsiba és akkor veszed elő amikor kell :)
2016. febr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!