Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a nagyon halvány one...

Hihetek a nagyon halvány one step pozitívnak 3 hét késés után?

Figyelt kérdés
2016. febr. 26. 18:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
A teszt teljesen egyértelmű pozitív, nem nagyon halvány. Szerintem azt figyeld, hogy erősödik-e a csík. Ha igen, akkor késői ovu. Ha nem, akkor valami nem okés. Ha van a közeledben labor, én nézetnék 2 nap eltéréssel hcg-t.
2016. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

orvossal beszélj és majd ad időpontot, a pozi és elmaradt mensi után 2 hétre ad , nekem is ugy adott. nekem ilyen, menzesz előtt már, naponta csináltam nem reggeliből


[link]

2016. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nekem az esedékes menzi előtt 4 nappal volt pé-m. Negatív tesztek, uh-n doki semmit nem látott, majd kezdődtek a halvány tesztek, de akkor már 2 hete késett. Nálad is ilyesmi lesz. Gratulálok! :)
2016. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
:) neked is :)
2016. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Most azt nem tudom,hogy elvileg akkor 4-4,5 hetes vagyok. Tehát 2 hétnél előbb ne is menjel el orvoshoz igaz?
2016. febr. 27. 06:52
 26/28 anonim ***** válasza:
Hát nincs értelme mert nem fog látni semmit és úgyis visszahívna 2 hét múlva! Gratulálok! Szerintem szép pozi a teszted!
2016. febr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ja, és szerintem ne nézegetsd hogy erősödik e, mert nem a hcg mennyiségének mérésére van kitalálva! Csak idegesíted magad hogy miért nem olyan sötét a tesztcsík, mint a kontroll!
2016. febr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem semmikor nem volt ugyanolyan erős a két csík, és terhes voltam. Úgyhogy ha van két csík, akármilyen erős, akkor terhes vagy. Amúgy meg a laborvizsgálaton meg az ultrahangon normális volt minden, ezek a házi-pisi tesztek meg csak erre jók, hogy van két csík vagy nincs két csík, nem a színe, árnyalata, erőssége a fontos.
2016. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!