Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség esetén csökken az...

Terhesség esetén csökken az lh a szervezetben és csak a hcg miatt lesz pozitív az ovu teszt? Tehát ha terhes valaki, akkor mondjuk vérből nézve kevesebb az LH mint egy nem terhes hónapban menzesz előtt? Remélem érthető.

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az lh hormon menzesz előtt (bár ezt vitatom) és tüszőrepedéskor emelkedik meg, így terhességnél logikusan nézve nincs miért megemelkednie. De ez miért fontos?
2016. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fél éven keresztül jósteszteltem. Már a 10.dpo-n mindíg pozitív volt. Most pedig alig lehet látni a 2.csíkot pedig most is a 10.dpo-n kezdtem.
2016. febr. 27. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt pozitív menzesz előtt, ugyanolyan halvány volt végig, mint ovu után. Mikor baba volt, már egy héttel előtte kezdett pozitív lenni.
2016. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terhesség esetén a hcg-t mutatja az lh teszt, mert az lh a hcg hormonnal keresztreakcióban van. De míg az lh képes kimutatni a hcg-t, így ez visszafele nem igaz, tehát pl. peteéréskor egy hcg teszt nem mutat semmit.

Ha emelkedett az lh ciklus vége felé, az attól is lehet, hogy a szervezet már készül a következő ciklusra, a következő peteérésre. Azt mondják, csak az jósteszteljen, akit "nem vág földhöz" az eredmény, ha mégsem lesz baba.

2016. febr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem már több napja késik de az lh teszt még mindíg annyira halvány hogy alig látni. Máskor már rég pozitív volt menstruáció előtt.
2016. febr. 29. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!