Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 38 év körüliek! Mennyi idő...

38 év körüliek! Mennyi idő próbálkozás után sikerült teherbe esnetek a második vagy harmadik gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 38 éves vagyok,nekem most a 2. terhességemnél 5 hónap kellett ,hogy teherbe essem.Az elsőnél 3 év volt.A méhem pedig hátrahajló.Pont ma vagyunk 15 hetesek:)

Szurkolok neked is a mielöbbi sikerhez.

2010. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia .Én 36 vagyok és a harmadikat tervezzük már8 hónapja.Nehezen akar összejönni.Az elsö is nehezen akart ő most 16 éves a második sikerült rögtön ő 12 éves.Itt most megint akadozik a dolog.Reménykedünk.Orvosunk szerint minden rendben igy hőmérőzünk.
2010. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az első válaszolónak gratulálok, a másodiknak szorítok.:)

Az első gyermekemmel (most 16 hónapos) két hónap alatt teherbe estem, a második már nem ilyen rapid...

2010. ápr. 1. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!