Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív, vagy...

B. George kérdése:

Szerintetek ez pozitív, vagy negatív? Ezt tegnap csináltuk párommal!

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 1. 07:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy szép szellemcsík v száradási. Szürke. Ma reggel tesztelt a párod?
2016. márc. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Meg fele akkora a 2.csík mint a kontroll.
2016. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát, látok egy árnyat, ahol a második csíknak kell lennie, de nem színes. Én ezt a tesztet negatívnak mondanám. Mikorra nemvárod?
2016. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát az igazság az az, hogy a mai nappal már 6 napja késik neki, és eddig sosem volt kimaradás, ez tegnapi teszt, de szerintem ma is csinálunk egyet, ha minden igaz akkor 2 'hetes' terhes lehet!
2016. márc. 1. 07:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Így akkor 5 hetes terhes lenne mert menzesz első napjától számolják. 6 napos késésnél már ha halványan is,de rózsaszínnek kellene lennie a 2.csìk ak. Kivéve ha később volt peteérés. Az a bizonyos 2.csík mikor jelent meg a teszten? Mennyi idővel később mint ahogy megcsinálta? Ugyanezzel a teszttel teszteljen.
2016. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jan 28.-án jött meg a menszesze, úgy ahogyan megszokott! Február 13.-án voltunk együtt ( akkor vesztete el)..
2016. márc. 1. 08:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Lehetőség szerint reggeli első vizeletből legyen a teszt.


Ezt inkább negatívnak mondanám amit feltöltöttél.


Védekeztetek?

2016. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
25.-én kellett volna megjönnie, de semmi. A poén, hogy a menszesz előtti tünetek jelentkeztek, sőt a cicije most is fáj! Már szeretnénk tudni hogy most mivan
2016. márc. 1. 08:35
 9/17 anonim ***** válasza:

Abszolut esélyes a február 13.-ai peteérés. HA! terhes most a barátnőd,4 hetes 5 napos! De te is beírhatod a kalkulátorba! A késés pedig 17 évesen teljesen normális még akkor is,ha eddíg rendszeres volt a menzesze.


Természetesen csináljon a párod még tesztet,mert lehet h tényleg terhesség áll a háttérben. Viszont sok lánynak késik szüzesség elvesztése után a menzesze,de nem azért mert megbolygat valamit,hanem maga a stressz miatt (mivan ha terhes vagyok féle idegeskedés miatt).

2016. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idős a barátnőd, de nekem csak 30 éves korom után állt be a ciklusom a tankönyvi 28 naposra. Az ettől eltérő ciklushosszok, különosen a fiatalabb korban, teljesen normálisak. Nekem a leghosszabb ciklusom 41 napos volt. Az azt jelenti, hogy 6 hét telt el a 2 mensi között. Szóval 1 hét "késés" símán belefér.
2016. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!