Szerintetek? (teszt)

Figyelt kérdés

[link]


5 napja késik már. Időn belül jött ki viszont a teszten száradás után alig látni.. nem kéne már erősebnek lennie?? A fiammal ilyenkor már leugrott a második csík. Köszönöm :)



2016. márc. 2. 08:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, de nekem ez a halvány valamicske pozitívat jelentett, kívánom neked is:D
2016. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik kistesó érkezik. 2 nap múlva újabb tesztet csinàlj.
2016. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
szerintem pozitív, nekem azt jelentené. ez az x-epil pen amúgy ilyen, nálam ez volt a max, amit kimutatott, ennél pozibb sose volt:)
2016. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
És az normális hogy száradás után alig látszik belőle valami !amúgy x-epil teszt. Hú el sem hiszem remélem tényleg baba van a dologban. Veszek még tesztet de nem ilyet az tuti :)
2016. márc. 2. 08:29
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív. Gratulálok.
2016. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív
2016. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megnéztétek. És remélem tényleg igazatok lesz :) azért én még csak csendben örülök.
2016. márc. 2. 08:55
 8/30 anonim ***** válasza:
Eleg gyengecske, de ez lehet a teszt hibaja (nem ismerem ezt a tipust). Szerintem probalj masfajtaval holnap reggel.
2016. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is pozi! :)


Lehet később volt peteérésed. Ismételd meg mondjuk 2 nap múlva, biztosan erősebb lesz!

2016. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Eleg halvány. Vannak tuneteid? Holnap megegyet tesztelnek ezzel is meg egy masik megbízható fajtával .Gabriellel pl.
2016. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!