Szerintetek? (teszt)

Figyelt kérdés

[link]


5 napja késik már. Időn belül jött ki viszont a teszten száradás után alig látni.. nem kéne már erősebnek lennie?? A fiammal ilyenkor már leugrott a második csík. Köszönöm :)



2016. márc. 2. 08:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 napos késésnél volt ilyen,aztán erősödött. Ez pozitív,színes és vastag csík :) 2 nap múlva tesztelj majd újra,akkor erősebb lesz,és ugye minden terhesség más,ezért nem szabad aggódni,hogy most nem ugrik még le a 2.csík. Gratulálok
2016. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Tüneteim nincsenek az fianál sem voltak.. remélem erősödik majd
2016. márc. 2. 09:57
 13/30 anonim ***** válasza:

Szerintem is pozi lesz.

Nálam is kislányomnál ilyen halovány volt ez a teszt... sőt a későbbiekben (még csináltam párat) és az X-epil tesztek sosem erősödtek igazán, végig halovány volt. paráztam is hogy nehogy valami baj legyen... de hála istennek nem volt. úgyhogy megy a drukk ! :))) Meg a halk gratula !!!:)

2016. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) kedves 13-as válaszadó remélem nálunk is kislány lesz :) csak azért idegesítő hogy ennyire nem jó az x- epil teszt nem értem miért nem változtatt rajta a gyártó ha már ennyi panasz van.. a fiamat ausztriába vásárolt tesztel lestem meg az nagyon szépen mutatta. Pedig ott is pár nap késés volt csak. Na de délután akkor elmegyek és feszek más márkát.
2016. márc. 2. 10:29
 15/30 anonim ***** válasza:

13-as vagyok, nekem annak idején mivel nagy tesztelgetős voltam mindig volt otthon, ez a fajta vizeletsugaras is, meg a sima teszt csík is (a mártogatós) , és tényleg idegesítő, hogy bár látod rajta a második csíkot, még sem mered egyértelműen elkönyvelni hogy igen sikerült!

Na hát első tesztem halvány pozi volt (x-epil olyan mint a tied), majd megörültem... másnap X-epil mártogatós szintén halvány... :( na már akkor szétcseszett az ideg. volt még otthon két db X-epil, meg vettem egy másikat, azt hiszem Gabrielt. harmadnap gabriel, halvány de egyértelmű pozi, ugyanazzal a vizelettel elvégezve X-epil ugyanolyan haloványka mint az első kettő. ... Lehet hogy ez csak nálam volt így ... nem tudom, hiszen láttam már olyan szép erős pozi x-epilt... de nekem sosem volt az . Úgyhogy én szerintem ne idegeskedj ezmiatt. csinálj egy másik fajta tesztet, mert két különböző márka nem tévedhet... x-epil szerintem csinálj egy két nap múlva, és akkor összetudod hasonlítani az erősödést. Mi is kislányt szerettünk volna és az lett :))) bár ha fiú lett volna se lett volna baj, csak egészséges legyen. Nekünk első baba!

2016. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Hát az szép... amúgy délután teszteltem a fiammal nem is reggel elsőből még is.. nem tudom hogy lesz-e kedvem 800ft-ot kidobni egy x- epilre ezek után meg főleg.amúgy csináltam sima x-epil tesztet 2db-osat az is olyan halvány hogy ha akarom látom ha akarom nem .
2016. márc. 2. 11:06
 17/30 A kérdező kommentje:
Amúgy csak azért várok nagyon kislányt ( na jó ha nem lesz az nem lesz balhé 😃) mert a fiamnál 34héten kőrnyékén mondták meg hogy még sem lány. Így egy halom csajos cucc várja hogy használva legyen..
2016. márc. 2. 11:12
 18/30 anonim ***** válasza:

Na az komoly... akkor gondolom volt meglepődés :)))) az azért nem semmi, hogy ezt így benézték !

De ha kislány lesz akkor legalább nem kell már vásárolni annyi mindent :)))


Amúgy az x-epilről olvastam sok helyen is , hogy lassan erősödik nagyon ! Hát nekem sosem erősödött ... egyáltalán nem. Vegyél a rossmannban Facelle tesztet, az elég jó minőségű és nem is drága. 400 ft. körüli ára van. vagy még ami jó szerintem az a gabriel gyógyszertárban kapható. 600-800 forint körüli ára van ! 13-as voltam !

2016. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Nagy volt ám a meglepődés :) köszönöm a segítséged. Átugrom a patikába az van itt a szomszéda a rossman messze van egy kicsit :) főleg a picivel ;) mennyi idős a kislányod?
2016. márc. 2. 11:43
 20/30 anonim ***** válasza:

2 éves és 8 hónapos . A te kicsikéd mennyi idős ???


Majd csatolj képet a tesztről ha megcsináltad , kiváncsi vagyok.... és szurkolok nagyon !:)

2016. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!