Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki megmondaná, hogy...

Valaki megmondaná, hogy milyen fájdalmakat tapasztalt a terhesség elején, akinek hátrahajló méhe van?

Figyelt kérdés
5 hetesen derékfájás, hátfájás, a csípőm felett is jelentkezik néha fájdalom, nehéz érzet a hasban, mintha ólmot vinnék. Normális ez? Nagyon félek, hogy valami baj lehet.
2016. márc. 2. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es! az én párom is megértő szerencsére, csak sajnálom, mert nem lehet könnyű neki. nem is csak a szex miatt, hanem az állandó fáradtságom, korai fekvésem és lustaságom miatt nem igazán vagyok most jó társ és társaság. ő is rá van kattanva a melleimre, meg úgy egészében mindenemre, én meg nem érzem túl jól magam a bőrömben, de hát ilyen ez :)


Kérdező! én a helyedben csak annyit mondanék, ha hazaér az ember, hogy "Szia Apa" feltéve,h nem szoktad így szólítani :D

A nagyszülőknek jó alkalom lehet a névnap, születésnap, húsvét, egy csekély ajándék mellé megjegyezni, hogy "az igazi ajándék majd novemberben jön, mert

-nagymama/nagypapa leszel

- nagyszülők lesztek

- akkor érkezik az unokátok"

Mi tavaly nőnapkor adtuk elő a családnak. Anyukám nagyon szeretne már unokát és a virág mellé odaszúrtuk a fenti szöveget. Volt megdöbbenés és örömködés :) Annak a terhességnek sajnos nem lett jó vége, de bízunk benne, hogy most minden rendben lesz. :)

2016. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, válaszokat!
2016. márc. 4. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!