Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? Ma...

Megnéznétek a tesztemet? Ma reggeli vizeletből csináltam, Ki ért a digitális clearblue-hoz? Van még egy tesztem az is halvány pozi lett 3 napja! Lent részletek.

Figyelt kérdés

Egyébként január 25.-én volt utoljára menzeszemelső napja, feb. 19 re (26 napos ciklusom van) kellett volna ( nem meg jönnie) nem is jött :) viszont 23-24. -én pecsételő vérzésem volt! Dokihoz nem mentem gondoltam megjött de azóta se semmi, viszont a tesztjeim halvány pozitívak csak, de nem tudom miért szerintetek? Rem. Nincs baj! Szerdán megyek dokihoz csak már megőrülök. Van már egy fiam

Nála is halvàny volt, de ettől erősebb így anno nem is csinàltam többet.

Köszi ha tud vki normális választ adni vagy a tapasztalatát leírni.???


[link]



2016. márc. 4. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mikor mész orvoshoz?
2016. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, alig várom h lásson doki azóta nem mertem tesztet csinálni :( Szerdán megyek dokihoz!
2016. márc. 7. 22:52
 13/14 anonim ***** válasza:
Majd megírod, mi volt? remélem, csak a teszt rossz...
2016. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Na ?
2016. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!