Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a csík ami jelölve van a...

Az a csík ami jelölve van a képen pozitivat jelent? Egy hajszálvékony kissé sötét csík van mind a három teszten. Az alsó a ma reggeli vizeletes.

Figyelt kérdés

Februar 24.én kellett volna megjönnie azóta semmi,a hasam alja már előtte naptól kezdve kissé fáj mint amikor meg akar jönni,de semmi. Kicsit a mellbimbóm érzékeny, de semmi egyéb tünetem nincs. 3 naponta csinálok tesztet 10es érzékenységű walentin tesztcsík.Nőgyógyászatra időpontot csak márc 23.ra kaptam.


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2016. márc. 5. 05:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Másfajta tesztet nem próbáltál? A harmadik már halvány rózsaszínnek látszik, de nehéz eldönteni.


Facelle teszt (rossmanos) nekem is bevált, korán kimutatta, és mások is dicsérik.

2016. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Próbaltam más márka 25 ös erősségut is. azon végképp semmi nincs. Teljesen negativat mutat. Azert nem tudom mi van, mert ugye több mint egy hete meg kellett volna jönnie,vagy most már erős rózsaszint mutatnia a tesztnek, ahhoz képest meg elég értelmezhetetlen. Nem tudom hogy birom ki vizsgálatig ha igy marad
2016. márc. 5. 08:10
 13/21 anonim ***** válasza:
Együttérzésem kérdező, nagyon rossz ez a bizonytalanság. A teszten látok vmit halványan, de ezt a tesztet inkább negatívnak mondanám. Ami reményre biztat, hogy még mindig nem jött meg. Pont itt ezeken az oldalakon olvastam, hogy volt valaki, akinek végig negatívok voltak a tesztjei, de nem jött meg. Elment orvoshoz, még a laborvizsgálatok sem mutattak ki hcg-t a vizeletből, de a vérből igen, már igen magas értéket... Terhes volt, de neki egyáltalán nem választódott ki a hcg a vizeletbe. Ez sztem nagyon ritka, de az sztem könnyen előfordulhat, hogy nehezen, csak jóval később jelenik meg a hcg a vizeletben. Egyéntől függ, nem vagyunk egyformák.
2016. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Együttérzésem kérdező, nagyon rossz ez a bizonytalanság. A teszten látok vmit halványan, de ezt a tesztet inkább negatívnak mondanám. Ami reményre biztat, hogy még mindig nem jött meg. Pont itt ezeken az oldalakon olvastam, hogy volt valaki, akinek végig negatívok voltak a tesztjei, de nem jött meg. Elment orvoshoz, még a laborvizsgálatok sem mutattak ki hcg-t a vizeletből, de a vérből igen, már igen magas értéket... Terhes volt, de neki egyáltalán nem választódott ki a hcg a vizeletbe. Ez sztem nagyon ritka, de az sztem könnyen előfordulhat, hogy nehezen, csak jóval később jelenik meg a hcg a vizeletben. Egyéntől függ, nem vagyunk egyformák. Mikor mennél dokihoz?
2016. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Várj egy hetet az újabb teszttel.
2016. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Csak 23.ra kaptam időpontot
2016. márc. 5. 08:52
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem baj, ráérsz akkor is jövő hétvégén tesztelni.
2016. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Az alsó mintha pozitív lenne, de nagyon halványan. Viszont több mint 1 héttel menzi kimaradása után már erős pozitív kéne legyen. Hacsak nem közvetlenül menzi (kimaradása) előtt estél teherbe.

Hogyhogy csak 23-ra kaptál időpontot? Nálatok van az SZTK-ba időpont nőgyógyászatra? Nálunk csak oda mész és vársz.

2016. márc. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen. Azt mondta a recepciós nő hogy idopontot kell kérjek
2016. márc. 5. 09:32
 20/21 anonim ***** válasza:
Vegyél egy gabriel tesztet a gyógyszertárban vagy bármi más márkát.Ha az is negatív akkor csak ezek a tesztek csapnak be!
2016. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!