Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a csík ami jelölve van a...

Az a csík ami jelölve van a képen pozitivat jelent? Egy hajszálvékony kissé sötét csík van mind a három teszten. Az alsó a ma reggeli vizeletes.

Figyelt kérdés

Februar 24.én kellett volna megjönnie azóta semmi,a hasam alja már előtte naptól kezdve kissé fáj mint amikor meg akar jönni,de semmi. Kicsit a mellbimbóm érzékeny, de semmi egyéb tünetem nincs. 3 naponta csinálok tesztet 10es érzékenységű walentin tesztcsík.Nőgyógyászatra időpontot csak márc 23.ra kaptam.


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2016. márc. 5. 05:53
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
sziasztok!Megtudta, hogy van itt is sürgősségi ambulancia, így szombaton elmentem vizsgálatra.Doki terhességet nem látott, de azért elküldött terhességi vérvételre illetve van egy cisztám. Ma voltam,megcsinálták és negativ lett, nincs terhesség, ugyhogy ez tényleg csak ilyen száradási csík. A menstruációm még mindig nem jött meg, hasam ugyanugy fáj mint eddig, de ez a doki meg ma azt mondta hogy várjak előbb utóbb megjön. 23.ra az idöpontom megvan, majd oda elmegyek további vizsgálatra
2016. márc. 7. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!