Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt előtt 4 nappal...

A nem várt előtt 4 nappal lett ez a teszt? Jelenthet halvány pozitív teszt terhességet a nem várt előtt 4 nappal? Van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

[link]


Élőben azért ennél erősebb.


2016. márc. 5. 09:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
ez pozi lesz én isnemvárt előtt teszteltem 5 nappal, ilyen halványam lett másnap és utána nap meg jóval erősebb most meg már pont olyan mint a kontrollcsik. hajrá ésgratulálok
2016. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív, gratulálok! Megkérdezhetem, hogy milyen tesztet használtál? Kb én is 4-5 nappal a nem várt előtt vagyok. És Te kedves utolsó válaszoló, neked melyik teszt mutatta ki 5 nappal a nem várt előtt?
2016. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos a tul korai pozitiv teszt jelenthet mehen kivuli terheaseget is, marpedig ez pozi lesz, en a helyedben az 5. heten felkeresnem a dokit, h megnyugodjak jo helyen van, de az is lehet, h csak elobb volt pe.d!
2016. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ne paráztasd a kérdezőt utolsó! Nekem egyszer a nemvárt után csak 4 nappal lett pozi a tesztem, na az méhen kívüli volt! Most a nemvárt előtt 3 nappal már egyértelmű pozitív volt és jelenleg 10 hetes terhes vagyok! :)
2016. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ez pozitív! Gratulálok 😊
2016. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Jaaaj. Ne ijesztgessetek mehenkivulivel. Remelem Minden rendben van. Lehet picit korabban volt pe. Mert valtozo szamuak a ciklusaim....majd irok meg. Orvoshoz mindenkepp bejelentkezek.
2016. márc. 5. 13:30
 17/26 A kérdező kommentje:
Secure chek vagy valami ilyesmi a teszt.
2016. márc. 5. 13:31
 18/26 anonim ***** válasza:
Predictor early z nappal.menzesz elotti kimutatta mar valoban..naprol napra erosebb volt a vonalam most mrg mar tokeletes mint kontrollcsik
2016. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Predictor eary 6 nappal menzesz elotti teszt..azt akartam.irni.. kepeket is tudok mutatni ha kivancsi vagy ra
2016. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a teszt tippeket! Szívesen megnézném a képedet a tesztről kedves utolsó válaszoló, köszi szépen!
2016. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!