Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a terhességi tesztet...

Ha a terhességi tesztet hátulról megvilágítom akkor ha pozi ha nega látszodnia kell a második csíknak?

Figyelt kérdés
Reggel csináltam tsztet, én mintha látnék rajta valami csíkocskát de tudom hogy ostoba kérdés de ha hátúlról átvilágitom semmit nem látok rajta csak a kontrol csikos de ha szemből nézem mintha lenne ott valami.
2016. márc. 6. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell átvilágítani, meg körözni vele, semmi ezoterikus huncutságot nem kell elkövetni. Ha pozitív, akkor az szabad szemmel normális fényviszonyok mellett látható lesz. Ha halvány, akkor 2-4 nap múlva ismételj.
2016. márc. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok a kerdesedre valaszolni, mert ilyet meg sohasem csinaltam.

De abban csatlakozok az elso valaszolohoz, hogy ennyire azert nem is szabad trukkozni vele.

Ha van rajta masodik csik, akar halvanyan is, akkor valoszinuleg baba van. Ha annyira halvany, hogy nem is igazan latod, akkor azt vedd negativnak.

Nekem is volt nagyon halvany pozitivom (10. dpo-n), de latszott rajta, hogy ket csikos. Ettol fuggetlenul akkor hittem el, amikor nem jott meg a mensim, megismeteltem a tesztet es ismet pozitivat kaptam.


Szoval semmi gond, csak varj ket napot es csinalj egy masikat, azon mar jobban latszodnia kell a csiknak, ha most volt rajta valami.

2016. márc. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szio en epp a tegnap teszteltem pozitivat clear blue digitalissal de ma reggel csinaltam egy csikos tesztet es a kerdesedert megneztem hogy hatulrol latszike :) nekem latszik mert eros pozitiv de nem olyan erosen mert meg is csak a hata.Szerintem neked hatulrol azert nem latszik mert elolrol is alig ugy hogy szerintem ne a hatat nezegesd hanem rendesen:) es ha tenyleg ott van az a halvany csikocska en holnap is tesztelnek vagy holnap utan. Lehet hogy ma meg halvany de holnap mar jobban lathato csikot kapsz. Milyennel teszteltel? en drukkolok!!! 23/L
2016. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mögöttem van már kb legalább 40 teszt.... én is szugeráltam világítottam, napfény lámpa akármi.... Sokszor tapasztaltam, hogy látszik átvilágítva a második csík... de spse jelentett pozitívat.


Nyilván, ha szabad szemmel van ott a második csík is szugerálás nélkül akkor egyértelműen átvilágítva is.


Mivel ugye van benne reagens anyag ezért nedvesség hatására látható megvilágítva inkább a helye :S


Tudom, nagy úr a türelmetlenség és az akarás :)


Kitartás lesz az a teszt még két csíkos :)

2016. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!