Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis felmérés? Pozitívat...

Egy kis felmérés? Pozitívat tesztelő kismamák, a tapasztalataitokra lenne szükségem!

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy hányadik dpo-n lett pozítív a terhességi tesztetek, és milyen tesztet használtatok (teszt neve, érzékenysége).

Köszönöm szépen a segítségeteket!


2016. márc. 7. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
1. Espect, nem tudom hanyadik dpo de az elmaradt mensi után 4 nappal, 2. Espect elmaradt mensi napján, nagyjából 15dpo, 3. Xepil 14dpo halvány, 16 dpo erős, de ennek missed ab lett a vége, 4. Predictor early 16dpo, most a 19. Hétben vagyok!
2016. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a válaszod reményt ad, akkor ha a 11. dpo-n negatív a 10-es érzékenységű teszt, még nincs veszve minden. Gratulálok a gyerkőcökhöz.
2016. márc. 7. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
x-epil és a doki tippje szerint 9-10. dpo-n lehettem. amúgy nem tudom, nem volt egyértelmű a hőm alapján, hogy mikor volt.
2016. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb 12 dpo ebayes teszttel! Aztan masnap a Gabriel 25os egyertelmubb pozi lett!
2016. márc. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10 dpo (nemvárt napja), először egy 10-es One Step lett pozitív, és még ugyan abból a vizeletből egy Facelle és egy másik faja is aminek a márkájára már nem emlékszek. Halvány de egyértelmű pozitív lett.
2016. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom hámyadik DPO-n voltam mert szerintem később volt a pé-m,mint szokott. Mensi nem várt 2 napján mind2 x-epil negatív reggeli pisiből,nem várt után 1v 2 nappal Predictor lett halvány du-i pisiből,másnap reggeli facelle picit erősebb volt már.
2016. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyit hozzáteszek,hogy szerintem olyan 14.-15.Dpo-n lehettem az első pozi tesztnél. Utolsó voltam
2016. márc. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kb 10 dpo- reggelén volt halvány, 13. nap már nagyon jól kivehető a csíkocska :) a 13. nap amit használtam az extra érzékeny volt, sajna nem tudom a nevét.
2016. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!
2016. márc. 7. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!