Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok helyen olvastam babavällal...

Sok helyen olvastam babavällaläs elött érdemes elkezdeni vitaminokat és folsavat szedni, de abbol van több féle is melyik lenne a jo akär a vitaminbol akär a folsavbol häny mg os? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 11:38
1 2
 11/14 acelsziv ***** válasza:

[link]

Nagyjából ennyi.

2016. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 acelsziv ***** válasza:

Na ezt jól belinkeltem. A lényeg:

Természetes: a természet (szerves világ) törvényeivel megegyező, azokból következő.

Szintetikus: mesterségesen (emberi tevékenységgel, beavatkozással alkotott, előidézett, történő) készített, illetve ilyen anyagok készítésére használt.


Fenti meghatározás szerint a természetes vitamin az, amit zöldséggel-gyümölccsel fogyasztunk. Ami ezekből van kivonva, azt már szintetikusnak kell mondanunk. Bár jelentős különbség van egyes szintetikus (pld. E-vitamin) felszívódásában és hasznosításában a természetes vitaminokkal szemben, a C-vitamin esetében úgy tűnik, nincs jelentős eltérés. A természetes C-vitamin megegyezik a laboratóriumban előállított szintetizált változattal. (Shari Lieberman: Fókuszban a C-vitamin)

2016. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia szerintem szedhedsz e vitamint is állítólag segít, hogy hamarabb megfoganjon a baba...
2020. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13 as vagyok legalább is nekem ezt javasolták és ki is próbálom. Ma van a mensim első napja, már el is kezdtem szedni. Hátha....
2020. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!