Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik, de a teszt...

9 napja késik, de a teszt negatív, reménykedhetek még, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

Nem pontos a menstruációm általában, de ilyen nagy késés nem szokott lenni.

Most vagyok a 44.ciklusnapon és menzesz sehol.

Tüneteim a mellbimbóim érzékenysége, a hasam olyan furcsa.

Viszont a teszt a mai napon még negatív.

Szerintetek még reménykedhetek benne,hogy baba? :)

Volt ilyen valakinek, hogy később mutatta csak a teszt?

Késői peteérésre gyanakszom, de nem tudom mikor kellene,hogy mutassa már a teszt, ha baba..

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2016. márc. 8. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm, hat reggeli vizeletből csinaltad a tesztet❓

Elviekben kikene mutatnia, csinalj egyet holnap reggel is. Azaz ma :) szurkolok !!!!

2016. márc. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Negatív sajnos, de még mindig semmi jele menzesznek.

Remenykedhetek meg szerinted, hogy baba, csak nem mutatja a teszt meg, mert késői peteeres volt?

2016. márc. 9. 05:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hááát... jó kései lehet az a peteérés. Várj még 4 napot, és ha pont a nemvárt napján estél teherbe akkor van esély a pozitív tesztre. De ha 4 nap múlva sem lesz pozitív akkor nem vagy terhes, viszont dokihoz elmehetsz megnézetni magad!
2016. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem peteéréskor estem teherbe :) hanem a menstruacios napok utan 4 nappal :) Ne légy elkeseredve! Csinalj még tesztet , par nap mulva ha nem jelentkezik. Esetleg ha az is negatív lenne , de még semmi nyoma sincs a menstruacionak, menj el mindenkeppen az orvoshoz. Nehogy veletlen mas bajod legyen. Sok szerencset 🍀🍀🍀
2016. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!