Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhalt a terhesseg? Vagy korai?

Elhalt a terhesseg? Vagy korai?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh n . Az orvos egy ici pici szikholyagot latott uresen. A menzeszem januar 31 en volt. Atlagban 32 naposak a ciklusaim de menzesz elott mar extra pozitiv tesztjeim voltak. Az orvos szerint nincs benne semmi .tehat ugy nez ki elhalt. Ha kiszamitjuk a menzeszt meg a tesztet meg a mostani uh kepet valami biztos nem stimmel. Szerintetrk ?
2016. márc. 8. 19:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hat annyira nem biztato a helyzet de meg barmi lehet!

Csak ne stresszelj, ekem is kisebb a koranal, lehet h tenyleg kesobb fogant!

2016. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Itt pont az a helyzez higy nar a menzesz elott 6 nappal.eros pozitiv tesztjeim.voltak. igy elobb.fogant a baba nem kesobb.ezert mndta az orvos szerinte ez elhalt. Egy a baj rontnegen is voltam 2 x a sejtosztosasi ido alatt. Meg 3 doboz antibiozikum es fajdalom gyulladascsokkentoket szedtem egy fogaszati malor miatt . Meg nem.tudtam hogy van ott valaki. Igy lehetpont ettol lehetett
2016. márc. 9. 09:27
 13/14 A kérdező kommentje:
Meg annyi 10 en voltunk utoljara egyutt a baratommal. Febr 10
2016. márc. 9. 11:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg elhalt...
2016. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!