Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok megbizhato, tesztet...

Tudnátok megbizhato, tesztet ajánlani mi a tapasztalatok a HCG_linével?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Facelle vizeletsugaras teszt vált be leginkább.
2016. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3. Babánkat várjuk, a hcg lineről nincs tapasztalatom. De első kettőnél espect tesztet csináltam, most pedig predictor earlyt. Ha egyértelműen pozitív a teszt és nem kell hunyorítani, meg negatívba tenni meg mindenféle trükköket kitalálni hogy 2. Csíkot lássunk, akkor szerintem mindegyik teszt megbízható! Egy titka van: ne tesztelj korán, csak is a nemvárt napján, vagy az után! Sosem teszteltem hamarabb így sosem volt nekem "álpozitív" tesztem, csak valódi 😊 19+3hkm
2016. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3-kára nem vártam akkor hètvègèn ell lövök egytesztet,csak volt mikor máskoris kèset nem teszteletm de valami azt sugja ideje lenne.
2016. márc. 9. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, így jó! Ha már késik! Sokan azért fikáznakmle egy tesztet mert a nem várt előtt 4-5-6nappal már tesztelnek és odaképzelnek mindenféle csíkot! Így szerintem neked bármelyik teszt pozitívat fog mutatni 😊😊 majd írd meg mi lett!
2016. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben meg irom ès köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 9. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Már simán tesztelhetnél ma délután is! :) Drukkolok!
2016. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Gabriel teszt a legjobb! hofeher ha negativ,nincs alpozi. 4 nappal nemvart elott mar szep rozsaszin halvany de egyertelmu masodik csikom volt.
2016. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Negatív ugy hogy nincs baba köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!