Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy a teszt pozitív...

Van olyan hogy a teszt pozitív de sosem annyira mint a kontroll csík?

Figyelt kérdés

1 teszt gyakorlatilag csak én láttam a 2.csíkot (intimed teszt)

2 teszten már sokkal kivehetőbb volt apa is látta

3 teszt látható de nem az a húú de nagyon szembeötlő (gabriel teszt)

4 teszt ugyan olyan mint a 3.(walentin teszt)


2016. márc. 9. 09:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért ez nem teljesen igaz. Volt 3 pozitív tesztem, de a csík nem erősödött, nem is maradt meg a baba. 2 naponta duplázódik a Hcg szint, marha nagy különbség lehet egy hétfői meg egy szerdai teszt között.
2016. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Valóban, én az x-epillel jártam úgy, hogy teszteltem 4. hetesen egyforma két csík. Utána 1 hét múlva gondoltam ellövöm a tesztet (azért mert egy korábbi terhességnél az x-epil tesztnél erősebb is volt a tesztcsík mint a kontroll), és képzeljétek még halványabb is lett a tesztcsík. Beijedtem.

Aztán első uh 6 hetesen, és minden rendben.

Na szóval hiába növekedett a hcg, a teszt gyengébbet mutatott!

Az x-epil biztos megváltozott, már nem olyan mint régen.

2016. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem így erősödött a tesztem /lent a képen /. Szinte napról napra. Egy nap kettőt csináltam, mert előtte nekem is volt kétszer vetélésem, amikor egy ideig erősödött, de nem szembetűnően, aztán egy idő után megállt, és gyengült a csík. Amikor láttam hogy nem erősödik akkor tudtam hogy baj van.



[link]

2016. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a problémám, hogy ha a nemvárt után tesztelsz, valoszínűleg feltűnő erős pozi teszted lesz... tehát terhes vagy, ha meg idő előtt ellövöldözöl néhány tesztet és a csíkok erősödését lesed az azért baj mert megnsem vártad hogy kesik e, a terhessegek elég nagy szazaléka zárul úgy hogy késik pár napot majd megjön, ezt hívják manapság kémiai terhességnek meg korai vetélés ek, pedig csak nem jött ossze minden feltétel ahhoz hogy egy egézséges terhesség elinduljon,

. A korai teszteknél szokott ez ennyire jelentős lenmi hogy mennyire erős a csík! 3 terhességemnél sem jutott eszembe megkérdőjelezni a terhesség mivoltát a pozitív teszt láttán! Ugyanis erős volt mindkét csík mert nem teszteltem előre, korábban!

2016. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem teszteltem korán meg van az oka hogy mért teszteltem ennyiszer. Nyilván mindannyian mások vagyunk ki így ki úgy éli meg. köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 9. 16:26
 16/16 anonim válasza:
Nekem a mehet kívüli terhességemnél nem akart erősödni a csík, az első és az utolsó tesztem között két hét telt el, másfél hétig ugyan olyan halovány pozitív volt. Csak az utolsó teszt lett erős, de addigra már 7000es HCGm volt. Megfogadtam, h következő pozitív teszt esetén azonnal magán labor, ahol hcg t nézetek, úgyis az a mérvadó, míg nincs szívhang.
2016. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!