Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki korán ment UH-ra és még...

Aki korán ment UH-ra és még nem látott semmit a doki. Később lett baba belőle?

Figyelt kérdés

A nem várt napja után 2 nappal (ma) mentem dokihoz, mert kétszer teszteltem pozitívat, és tegnap este rózsaszínes folyásom volt. Nem látott semmit, azt mondta talán egy kis árnyékot, de nem tudta biztosan állapítani. Azt mondta bármivel számolhatunk még.

Egyelőre úgy kezeljük, mintha állapotos lennék, kaptam progeszteront. Voltatok hasonlóan?


2016. márc. 9. 15:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, holnap megyek újra ultrahangra, mert az orvos ráadásul a vastag hasfalon nézett hüvelyi helyett és még csak a nagyobb méhet látta. Sajnos holnap is ő lesz, de talán már akkora a baba, hogy két másodpercnél többet fog velünk foglalkozni.
2016. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Engem megvizsgált rendesen... nézte az UH-t hosszú percekig, mindenhonnan...de csak csóválta a fejét...:(
2016. márc. 9. 15:57
 3/20 anonim ***** válasza:
Kétszer is volt ilyen. Az elsőnél sajnos vetélés lett a vége, a másodikból egy szép kisbaba született.
2016. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy panikba ess, a nem vart napja utan ket nappal az lett volna a csoda, ha lat valamit! :) Ezt nem mondta neked megnyugtatasul?? Olvass utana itt a gyakorin, sokaknak egy hetre ra sem latott semmit meg a doki! Ezert szoktak azt mondani, hogy csak ket hettel az elmaradt mensi utan erdemes menni! En egy hettel utana voltam, nekem latott mar petezsakot, de sokaknak ilyenkor meg az sem lathato!
2016. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De. Mondta, hogy korán van még. Ezt én is tudom. Mégis aggodalommal töltött el, az enyhe rózsaszínes folyás, azért mentem orvoshoz. Tudván a pozitív tesztet, nem bírtam ölbe tett kézzel várni, mi lesz.


:-S

2016. márc. 9. 16:08
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocs, nem akartalak megbantani, csak szerintem akkor rosszul tetted fel a kerdest. Az aggodalomra okot ado dolog a rozsaszines folyas, nem az, hogy ket nappal a nem vart utan nem latott semmit a doki. Akkor erre a kerdesre valaszolva, ket baratnömnek is volt barnas meg rozsaszines folyasa a nem vart idejen es utana valo hetekben is, mindkettejüknel megmaradt a baba, mar meg is születtek egeszsegesen!
2016. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Egyiköjük szedett progeszteront alapbol, mert lombikos volt, masikuknak nem irt fel a doki csak magneziumot, mert azt mondta, hogy az ilyen rozsaszines folyas normalis, a beagyazodassal jar, es nem kell aggodnia. Ö azert persze aggodott, de nem lett semmi gond.
2016. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem vettem bántásnak, bocs ha úgy fogalmaztam. Csak alig láthatóan volt rózsaszín, és kevés. Már azt sem tudom miért aggódom jobban :(
2016. márc. 9. 16:18
 9/20 anonim ***** válasza:
Teljesen öszinten mondom, hogy szerintem egyik dolog miatt sem kell aggodnod! Föleg, ha alig volt rozsaszin es keves volt. Ilyen korai terhesseget meg nem szokott latni az orvos, ez igy normalis!(Megjegyzem, ha mar ilyen koran ott lett volna a petezsak, akkor is barmivel szamolhatnal meg a tovabbiakban, ez nem ettöl függ.) Es egy keves barnazas vagy menstruaciohoz hasonlo, de gyenge folyas az elejen is nagyon gyakori. Megertem, hogy aggodsz, de ezek miatt felesleges! Az aggodassal többet artasz, hidd el!
2016. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A rózsaszínes folyas nem feltétlen utal bajra szerintem ne aggódj !

En aznap voltam amikor nem jott meg annyira boldog voltam latni akartam valamit. Persze nem volt semmi de ezt orvos is mondta. Csak megvastagodott mehnyalka hártya. Egy het múlva volt petezsak is szikholyaggal. Ne aggódj !!! En szurkolok

16hkm :)

2016. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!