Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen bepánikoltam, felelőt...

Teljesen bepánikoltam, felelőtlen, szemét, aljas ember vagyok?

Figyelt kérdés

Mai nap kellene megjönnie. De.még.sehol pedig reggel.szokott, és van egy folyamatos enyhe hányingerem...

Terveztük a kistesót, magas vérnyomásom van dopegytre átáltunk, a nőgyógyászom teljes mértékben pártolta a dolgot, holott az előző terhességem 30héten befejeződött toxémia miatt, azt mondta most jobban figyelünk stb...

Múlt hónapban megadta az engedélyt, a fiam úgymond 2évig készült, így eszembe se jutott hogy terhes lehetek ....de most ezek után teljesen bepánikoltam. Most nem is tudom akarom-e vagyis nagyon szeretnék egy babát de szabad ezt nekem? Hogy lehetek ilyen önző, ha beteg lesz tönkre teszem a családom...főleg a fiam életét....vagy nem?

Jó tudom még nincs teszt nincs min agyalni..de áá nem is tudom...


2016. márc. 11. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire vagy felelőtlen, szemét és aljas, de hogy bepánikoltál, az biztos. :)


Még az sem biztos, hogy terhes vagy, az meg főleg nem biztos, hogy megint kialakul a toxémia.


Nekem az első terhességem zárult pre-eklampsiával, ami a toxémia durvább változata, de a másodiknál semmi ilyesmi nem volt, sőt, egy héttel túlhordtam... egészséges gyerekeim vannak.

2016. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy vagy szemét és aljas...ha valaki, én teljesen megértem az érzéseidet.

Nekem 33 hetesen halt meg az előző gyerekem (2. lett volna, szintén). Én pár napja kaptam meg a zöld utat az orvostól, és most van ovum.

Eddig lelkes voltam, de hirtelen jött az óriási pánik, hogy talán nem kellene többé megpróbálni (pedig nálunk nem is anyai ok volt az elhalás mögött).

De érdekes módon kívülállóként meg úgy látom, hogy nyugodtan vállalhatod a babát, nem kell aggódnod.

(Csak a saját esetemben vagyok képtelen normálisan dönteni és gondolkodni.)

2016. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megnyugodtam és meg is jött szóval csak pánik volt :)

most persze az aggaszt hogy nem sikerült :D be vagyok dilizve...

2016. márc. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!