Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok mondani pár pozitív...

Tudnátok mondani pár pozitív gondolatot?

Figyelt kérdés
Már volt egy vetélésem. Azóta próbálkozunk sikertelenül. 1 év után elmentem dokihoz, kiderült, hogy nincs peteérésem. Ez volt a 3. clostilbegyt-es hónapom. Ha ebben a ciklusban nem sikerül (a mai teszt negatív)akkor jön az átjárhatósági és spermavizsgálat. Az előző 2. próbálkozásra összejött. Nem értem most mi lehet a gond :( Annyira vágyom rá, hogy anya lehessek. Olyan nagy volt bennem a remény, hogy hátha most sikerül. És megint egy negatív teszt. :(
2016. márc. 22. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi 11 éve próbálkozunk. Most várjuk a 6. lombik eredményét :D Közben volt 1 vetélés 6. héten. Laparoszkópi-ás műtét ahol kivették az egyik petevezetőt. Renget labor vizsgálat és hasonlók. Tudom mennyire nehéz :( De nem szabad feladni :)
2016. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! 4 clostibegyt hónapon vagyok túl. és talán most sikerült! 5 napja késik. Hányinger, aluszékonyság! Teszteléssel várok pár napot még, úgyis jövőhét pénteken megyek dokihoz!

Szóval semmi sincs veszve! Anya leszel! Ez biztos :) Minden hónap újabb remény, és biztos vagyok benne, hogy össze fog jönni!

Nagyon drukkolok!

2016. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok :)
2016. márc. 22. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kell neki örülni ha meg a probléma – nincs peteérésed. Ez ráadásul egy olyan probléma amin nagyon könnyen tudnak segíteni. 3. hónap az még semmi. Egészen biztosan sikerülni fog!!! Én mindent megadnék érte, hogy végre megtudjam mi az oka, hogy másfél éve semmi sem történik.. pedig van peteérés, a peték szépen fakadnak, progeszteron rendben, endokrinológiai kivizsgáláson minden eredmény tökéletes volt, éppúgy mint az általános egészségügyi felmérésen, spermakép átlagon felüli..Jövő hónapban lesz még egy imunológiai kivizsgálásunk..ez az utolsó reményem, hogy megtaláljuk az okot.. 
2016. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!