Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más kismama is volt így? Félek!

Más kismama is volt így? Félek!

Figyelt kérdés
Segítsetek!Múlt hét hétfőn voltam dokinál akkor 4hét és 4napos terheséget mondott!Boldogság van azóta!Igaz néha fáj a hasim,de mondta,h ez normális meg persze azis ha kicsi barnát látok a fehérneműmön!Tegnap éjjel pedig volt a wc papíron olyan rózsaszines majdhogynem átlátszó folt utánna fél órával olyan mint a folyás és keveredett bele olyan sötét vér :( azóta semmi,csak picit érzem a hasim de csak néha!Holnap délelőtt megyek dokihoz,de nagyon félek!szerintetek lehet baj??
2016. márc. 22. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A sötét ver mindenképpen baj :(
2016. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmiféle vérzés nem normális! De próbálj megnyugodni. Én kaptam progeszteron pótlást 4 hetesen, naaagyon enyhe rózsaszín folyásra.
2016. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez még nagyon korai terhesség..én nem is látom értelmét, hogy 6-7. hét előtt elmenjek dokihoz.

Lehet, hogy baj van, majd holnap kiderül. Mi nem tudunk csinálni semmit, ahogy te sem. Nyugodj meg, a stressz egészen biztosan nem segít. Gondolj arra, és próbálj ezzel megnyugodni, hogy te nem tudsz semmit tenni..ez sajnos nem rajtad múlik.

2016. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a vér mindig bajt jelent. lehet hogy progihiány.
2016. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van akinek 3-4 honapsan a menzesze is meg jönn ne izgulj szerintem az meg föleg nem használ.

[link]

2016. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Lehet baj, de reméljük nincs. Majd az orvos megmondja.


Egyébként nem hasid van, hanem hasad.

2016. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Koszonom utolso, az en szemem is szurta...
2016. márc. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, lehet baj. kezdődő vetélés is lehet, de nem biztos. én azonnal mentem ebben az esetben dokihoz egyébként.
2016. márc. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!