Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csúszni fog a menstruáció...

Most csúszni fog a menstruációm e miatt? Csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

Tegnapra nem vártam, nem is jött, jelét sem adja. Viszont van egy kis bökkenő... 21 ciklus napon barnás és kicsi piros folyásom volt,, ja azt tudni kell hogy progeszteront szedtem! Tegnap mennem kellett ultrahangra, és nagyon meg lepődtem mert csak négy mm a nyálkahartya!!!

Az orvos azt mondta vagy meg jön vagy nem.

Kérdésem az lenne hogy lehet ilyen vékony a nyálkahartya mert barnàztam? van értelme tesztelni?


A menstruációm mindig pontos sosem késik.


2016. márc. 25. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemvárt napján elvileg már lehet pozitív.

Tesztelj reggeli elsőből holnap!

2016. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ilyen vékony nyálkahártyával? Mindenhol azt olvasom 8-10 mm kéne lennie már ilyenkor nemvártkor.

Szerinted van remény?

2016. márc. 25. 08:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtetem hogy napok óta néha órákra úgy elkap a hányinger.viszont a melleim nem feszülnek, pedig menstruáció előtt nagyon szokott fájni.
2016. márc. 25. 08:25
 4/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy terhes vagy, a 4 mm nagyon vékony. de a progitól késhet, mert amíg nem esik le a progi szint, addig nem fog megjönni.
2016. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok sokat ebben nincs tapasztalatom. De nekem nemvárt napján már pozitív volt!
2016. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Progit már nem szedem még a ciklusom 21 napján abba hagytam, mert azt hitem meg jött, mondtam is az orvosnak, és mondta már ne is folytassam.
2016. márc. 25. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!