Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken teszteltem, két...

Pénteken teszteltem, két halvány pozitívat. Az egyik gabriel, a másik lily. Még most is látszik a két vonal, de persze még halványabb, hiszen kiszáradt. Viszont most már nincs rózsaszínes szine. Ez normális? Vagy megint csak téves a két vonal?

Figyelt kérdés
Most megyek tesztet venni, remélem nem kell csalódnom. Nagyon félek, hogy ma nem fogok látni semmit. Annyit csalódtam már, és most alig merek elmenni a patikáig. Voltatok már így?
2008. szept. 22. 08:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
19%
Drága, az alapvető hiba a tesztben van! A Gabrielt felejtsd el, silány! GRAVI-HCG ezt vedd meg, ez nem ázik túl, nem kétes, egyértelmű jelet ad, nem úgy mint a gabriel.
2008. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
42%
Normális! Valószínű vége a beágyazódásnak!! Ha holnap után tesztelsz akkor már erős 2.vonalkád lesz! Ada.
2008. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
72%

Megint én vagyok!!! Baba van!! Hidd el!!! azért nem látszik kiszáradás után mert alapjában halványat teszteltél!!! Csináld meg a tesztet és azzonnal várom a fejleményeket!

Az előző válaszomat elírtam,mert félre olvastam a kérdést!! Bocsi! Ada.

2008. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Szerintem is a teszttel van a baj, a gabrielle nekem se mutatta ki még a mensi késése utáni 3. napon se. Másnap csináltam clearblueval , az meg teljesen egyértelmű két csíkot mutatott, úgyhogy nyugodtan menj el a patikába és vegyél egy jobb tesztet. Szorítok neked, majd írd meg az eredményt!
2008. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megyek a patikába, és azonnal megírom az eredményt, akármi lesz is! Milyen tesztet vegyek? Vegyek egy drágát, olyat mint az Acon, vagy jó a gabriel is? Mert itt a közelben ezek vannak.
2008. szept. 22. 08:30
 6/37 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy ez a baba nem ebben a hónapban fogant, ha tényleg van, mert nem voltunk együtt a párommal. Csak azért teszteltem, mert rosszul éreztem magam. És engem is meglepett az eredmény. Előző mensim előtt egy héttel voltunk együtt, megjött , úgyhogy nem számítottam kicsire. Most pedig nem tudom...de nemsokára kiderül!
2008. szept. 22. 08:33
 7/37 anonim ***** válasza:
93%

Jaaaj...ne csigázz!!! Csinálj már tesztet!!! Kiváncsi vagyok! Én nem tudom de nekem a gabriell bejött,az az egy ami idáig nem vezetett félre...kimutatta a lányomat és egyértelmüen azt is hogy nincs még kistesó.amig a más fajta halvány + volt...szóval szerintem semmi gond vele!

Ada.

2008. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem pár hetes terhességről van szó, akkor szertintem teljesen mindegy milyen tesztet veszel, tuti, hogy poz.lesz. Drukkolok neked, írd meg az eredményt!
2008. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el!!!! Ugyan olyan halvány mint pénteken!!!! Teljesen készen vagyok!! Gabrielt vettem, mert nem volt más. Akkor most nem vagyok terhes???!
2008. szept. 22. 09:21
 10/37 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem terhes vagy!!!Ha mind 3 teszt kimutatta, hogy + akkor tök mindegy mennyire halvány baba lesz .Majd később erősebb lesz a csík.
2008. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!