Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken teszteltem, két...

Pénteken teszteltem, két halvány pozitívat. Az egyik gabriel, a másik lily. Még most is látszik a két vonal, de persze még halványabb, hiszen kiszáradt. Viszont most már nincs rózsaszínes szine. Ez normális? Vagy megint csak téves a két vonal?

Figyelt kérdés
Most megyek tesztet venni, remélem nem kell csalódnom. Nagyon félek, hogy ma nem fogok látni semmit. Annyit csalódtam már, és most alig merek elmenni a patikáig. Voltatok már így?
2008. szept. 22. 08:19
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Gondolod? Nagyon el vagyok keseredve! Azt gondoltam, hogy csak én képzelem oda a vonalat. Ez tiszta szivatás...
2008. szept. 22. 09:45
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj,biztos baba és nem képzeled oda!!!Én sem hittem el,amikor terhes voltam ezért minden nap csináltam 1 tesztet 5-napon át:)Bár én két hét késés után kezdtem el.Nem tudom mióta nem jött meg.Dokihoz menj el ha ő nem is érzi de a vérből ki lehet mutatni.Örülj lesz egy kisbabád!!!!!!!
2008. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
kekem pont egy hét múlva kell megjönnie, de nem ebben a hónapban fogant, hanem az előző végén. Pont mensi előtt egy héttel. Akkor megjött, de nem volt darabos. Ezért nem tudom, mi van.
2008. szept. 22. 10:13
 14/37 A kérdező kommentje:
Nekem...már írni sem tudok...:)
2008. szept. 22. 10:13
 15/37 anonim ***** válasza:
79%
Ha viszont az előző hónapban fogant akkor annak már erős csíknak kellene lennie!!! mert ha jól számolom már egy hónapos magzat.
2008. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
72%

Ha az előző cilusban fogant, akkor erős csíkokat kellett volna tesztelned. :(

Minden teszten rajta van a 2. csík helye, ami színtelen, vagy esetleg 10 perc elteltével halványrózsaszínné változhat!

Nekem kismilliószor volt már ilyen, talán a HCG nevűn nem láttam ilyen csíkot, de szinte mndegyiken ott van!

Nagyon drukkolok, hogy baba legyen mégis, de a legjobb, amit tehetsz, hogy elmész vérvételre, és 1 nap múlva megtudod az eredményből, hogy van-e baba vagy sem!

2008. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg vegyél egy másféle tesztet, ha az is két csíkos lesz, akkor biztos babás vagy! Próbáld holnap reggel az első vizelettel. Sok sikert!
2008. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Vettem egy clearblue tesztet, holnap első vizeletből megcsinálom! Én is ezért számítottam erős csíkra, DE: nekem a halvány csík rögtön megjelent, nem tíz perc után, hanem azonnal! Csak halványan, enyhén rózsaszínesen, és olyan vastagon, mint a controll csík. Nekem is volt már szellem vonalam, de az sokkal vékonyabb. Ez nem olyan. Remélem holnap reggel kiderül. Egyébként hallottam már olyat, hogy valakinek csak 7-8 hetesen jelentkezik a csík, addig semmi! Na mindegy, holnap remélem választ kapok! Köszönöm, hogy ennyi választ írtatok nekem, nagyon arik vagytok! Holnap írok! :)
2008. szept. 22. 16:42
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Na mit mutat a claerblue teszt?? Ada.
2008. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
teszteltél??
2008. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!