Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken teszteltem, két...

Pénteken teszteltem, két halvány pozitívat. Az egyik gabriel, a másik lily. Még most is látszik a két vonal, de persze még halványabb, hiszen kiszáradt. Viszont most már nincs rózsaszínes szine. Ez normális? Vagy megint csak téves a két vonal?

Figyelt kérdés
Most megyek tesztet venni, remélem nem kell csalódnom. Nagyon félek, hogy ma nem fogok látni semmit. Annyit csalódtam már, és most alig merek elmenni a patikáig. Voltatok már így?
2008. szept. 22. 08:19
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Szia!

Teszteltem, persze! Nos, ugyan olyan halvány mint a többi. Szerintem nem vagyok babás. Ha az lennék, már látszana. Jövő hét hétfőn kell megjönnie. Ha akkor nem jön meg, megyek dokihoz. Addig nem tudok mit tenni. Nem akarom feleslegesen hitegetni magamat. Majd legközelebb összejön. Remélem ti ügyesebbek lesztek! :)

2008. szept. 23. 17:06
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nyugodj meg, mert babás vagy. Egyfolytában két csíkod jön ki, nem baj , ha halvány. Azzal jársz a legjobban, ha felkeresed a dokid és kérsz egy beutalót a laborba. Viszel reggeli első vizeletet és az tuti kimutatja egyből. Majd azért írd meg, már így ismeretlenül is izgulok érted, remélem sikerült!
2008. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon édes vagy! Komolyan sokat jelent, hogy ezt mondod! Ahogy kicsit lenyugodtam, higgadtan végig gondotam az egészet. Eddig is teszteltem, és soha semmi nem volt ott. Akkor most csak van valami! Aztán este csináltam egy lilys csíkot, és az ugyan olyan erős lett, mint a péntek reggeli. Tehát csak erősödik, ha a délutáni úgy látszik, mint a reggeli?! Engem az aggaszt, ha már van bébi, akkor miért nem nő a hcg szint? Vagy nekem lehet eleve alacsony? Szóval van még egy lilys csíkom, azt péntek reggel megcsinálom, remélem az már erősebb lesz, és hétfőn irány doki. Persze, ha nem jön meg, mert pont hétfőn kell megjönnie. Amúgy folyamatosan feszül a hasam, fáj a mellem. Tegnap azt hittem megjött, mert pont úgy fájt a derekam, meg görcsölt a hasam, mint akkor szokott. Köszönöm, hogy gondolsz rám, remélem hétfőn már boldogan fogom írni, hogy tényleg babás vagyok. :) Ha nem, akkor sincs veszve semmi. :) Amúgy ahogy én számoltam vagy négy hetes, vagy hat hetes lehet a pici, mert ez a két időpontom van. :) Az még nem is olyan nagy. Olvastam itt, hogy van, akinek csak 7 hetesen mutatta a babát a teszt! :)
2008. szept. 24. 07:21
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló vagyok, hidd el babi lesz, tuti , nem merném leírni, ha nem lennék benne biztos, van két kicsim, némi tapasztalatom azért van. Lehet hogy alacsonyabb a hyg szinted még, de van, mert kimutatja ateszt, csak még halványan. Nekem a ásodik terhesség első három hónapjában a mensi ideje körül mindig voltak görcseim, mintha meg akarna jönni, de nem jött és nekd se fog. Nyugi. Szorítok, majd írj. G
2008. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én igy egyre inkább azt hiszem, hogy baba van. Teljesen fel vagyok puffadva, esélyem nincs, hogy behúzzam a hasam. :) És egyre gyakrabban szédülök meg, minden előjel nélkül. :) Gratulálok a gyerekeidhez, biztos nagyon büszke vagy rájuk!!! :)
2008. szept. 24. 08:59
 26/37 A kérdező kommentje:
És megírom jövő héten, hogy hogy alakultunk!! :)
2008. szept. 24. 09:01
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló vagyok, mindenképpen írd meg, hogy mi történt. Igen nagyon büszke vagyok a két szépségemre, most próbálkozunk mi is a harmadikkal, én meg október elejére nem várom, úgyhogy nálunk is van izgalom. Már alig várom, hogy csinálhassam a tesztet. Kár, hogy nincs olyan ,ami egyből kimutatja, amint megfogant. Szét aggódja az ember a fejét, pedig nem tesz jót! Majd akkor várom a fejleményeket! G
2008. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Oké! :) Nekünk még az első lesz, de már alig várom, hogy elmondhassam a drágámnak, hogy apa lesz! :) Szorítok akkor neked, és hétfő este megírom az eredményt... Vagy kedd reggel. :)
2008. szept. 24. 09:34
 29/37 anonim ***** válasza:
Rendben, várom.
2008. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha több teszt is halványan pozitív akkor az bizony babát jelent!!! Mert ha csak egy fajtát csináltál volna akkor lehetne fals eredményre gondolni,de íííííííígy neeem!!! :)))

Gratulálok! És nagyon örülök még így ismeretlenül!Mi most újra próbálkozunk.most vagyok 9.cn-n.abban reménykedem hogy nem lesz peteérésem cs-v-ig mert nem kivitelezhető a projekt.remélem kibirja a petécském hétfőig! :) Ada

2008. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!