Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken teszteltem, két...

Pénteken teszteltem, két halvány pozitívat. Az egyik gabriel, a másik lily. Még most is látszik a két vonal, de persze még halványabb, hiszen kiszáradt. Viszont most már nincs rózsaszínes szine. Ez normális? Vagy megint csak téves a két vonal?

Figyelt kérdés
Most megyek tesztet venni, remélem nem kell csalódnom. Nagyon félek, hogy ma nem fogok látni semmit. Annyit csalódtam már, és most alig merek elmenni a patikáig. Voltatok már így?
2008. szept. 22. 08:19
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Szorítok én is neked Ada, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd!!! :) Hétfőn nekem minden kiderül....
2008. szept. 24. 17:24
 32/37 A kérdező kommentje:

Szia Ada!

Remélem neked kibírta a petécskéd, mert nekem megjött, szóval tuti nincs babám. Ezek szerint még nem jött el az ideje....DE, ebben a hónapban is újra reménykedhetem. Remélem hamarosan összejön! :) És persze szorítok neked is, és köszönöm, hogy kiváncsi voltál rám! :) Sok szerencsét, jó babásodást!

2008. szept. 29. 07:41
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Remélem, még olvasod a válaszokat! Most olvastam a "blogot" és szeretnélek megnyugtatni! Saját tapasztalat: anyum 3 hónapig mensizett bátyámmal!!! Tehát kicsit el is nézte a teherbe esés időpontját... Nem mintha gáz lett volna.

Szóval: a halvány csík is csík! Nekem mindig ezt mondogatták! Nem akarok benned hiú ábrándokat kelteni, de nincs veszve semmi!

Nekem úgy lett erősebb a csíkom, hogy nem 10 mp-ig tartottam vizeletben a tesztet, hanem 20-30-ig.

Ja, én is véreztem 9 hetesen, azt hittem, elvetéltem, de UH-n láttam és jobban ficánkolt, mint bármikor máskor!

Ne add fel! Nagyon szurkolok Neked! Őszintén! Kérlek, írd meg, mi lett!


Üdv

6 hetes kiscsaj anyukája

2008. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Gratula a csajszidhoz!!!

Értem én, amit mondasz, de! Ha baba van, akkor miért nem erősödik a vonalam????? Ma reggel teszteltem, és ugyan olyan halvány, ha nem halványabb. Szerintem nincs babuci, de megvárom, milyen lesz ez a mensim. Tegnap jött meg, hamarabb mint kellett volna egy nappal, illetve majdnem kettővel. Most nem fáj, de tegnap görcsöltem. Ha rövid lesz, akkor meglátjuk. Akkor irány a doki. De egy kb. 7 hetes babánál már látható 2. csíknak kellene lenni. Szóval én már feladtam. De nem baj, majd lesz. Dolgozunk érte! :) Még egyszer gratulálok, és megírom, mi történik velem! Sok boldogságot a kislányodhoz, és köszönöm, hogy írtál! :)

2008. szept. 29. 08:53
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia..na hát a petécském nem bírta ki....legalábbis azt hszem,mert nagyon görcsöltem.csütörtökön még este együtt voltunk itthon,pénteken meg jó fejek voltak a házi gazdág,és a cél érdekében elmentek sétálni :)Tegnap este értünk haza és egyből gyergya állás :) Úgyhogy csak sikerült megoldani az együttlétet,na de hogy sikerült-e az még a jövő titka! Neked pedig új hónap,új remények,ezt mondogatom én is magamak.Sikerülmajd meglátod! Puszka! Nagyon szimpi,aranyos vagy! Ada.
2008. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Szia Ada!

Remélem a hétvége meghozza a gyümölcsét nálatok! :) Tiszta szívből kívánom! :) Puszi, minden jót, és mielőbbi babásodást!!! :D

2008. szept. 29. 12:04
 37/37 anonim ***** válasza:
Ezt kívánom én is Neked! Puszi! Aztán hogy van valami fejlemény akkor ird ám meg! Én is megírom hogy mi a helyzet! :)
2008. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!