Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Parom alacsony spermaszama...

Parom alacsony spermaszama mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
7m/ml konc. ossz.: 35m, 80% mozgo, abbol 70% gyorsan. 3% normal morfologia. Gyogyszert szedtem regebben, Abbahagytam, aztan nem jott a baba, megneztek a paromat, ez lett az eredménye, viszont most az élet úgy hozta, hogy ha menne sem akarjuk azonnal munkahely valtas miatt. Szedjem ujra a gyógyszeremet vagy totál felesleges ilyen eredmenyek mellett.
2016. márc. 29. 10:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
4%

Igen,de azért más pasi is rásegíthet,és a párodnak nem kell megtudni,legalább lesz egy kis sikerélménye. :)


22/N

2016. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Elsőre megmosolyogtalak 1-es, de igazából eleg szar ez poénkodás nélkül is. Nem véletlen szerettünk volna egymástól.
2016. márc. 29. 10:32
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

uhh...ez azért durva, 1-es.... :o

remélem, csak poénból írtad....

2016. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
4%

Nem,nem poénból írtam!

A párod boldog lenne,hogy van egy saját fia és együtt örülnétek neki. Az eredete...nos a végeredmény számít nem? Vagy jobb lenne egy donoros lombik?

2016. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Persze, biztos boldog lenne, ha nem a sajátját neveli abban a hitben, hogy a sajátja....ha ehhez még párosul az is, hogy egyáltalán nem hasonlít rá, esetleg hasonlít a "postásra", szerintem tuti a lebukás....és utána? ott marad egyedül a kérdező egy jogosan köpködő ex-el...

Én nem értek ezekhez a sperma adatokhoz, abban nem tudok érdemben nyilatkozni, de ha annyira rossz az eredmény, hogy természetes úton nem foganhat, akkor is inkább a lombik, hogy saját gyerekét nevelje az apuka. Ha meg annyira rossz, hogy úgy sem megy, joga van tudni, dönteni arról, hogy szeretne-e donortól vagy örökbe fogadott gyermeket nevelni...szerintem....de ez az én véleményem, nem muszáj megfogadni, de én biztos nem tennék ilyesmit...

2016. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ne viccelj már. Kezdjük ott, hogy ez meg nem hinnem, hogy donoros lenne. Lombiknal ki lehet választani ennyiből azt a par jót. Másrészt nyilvan most egy fel evre hanyagoljuk a babaprojektet, mert negyediken új munkahelyen kezdek. Addig a páromat becsülettel kivizsgaltatjuk. Nem gondoltunk ennyire elore, de foleg nem ilyesmikre. Majd ha mondanak ra olyat, hogy nem gyogyulhat, nem javulhat es ha mar egy elo normalis spermaja sem lesz akkor gondolkozok ilyenen, de akkor sem fogom megcsalni, mert az gusztustalan lenne.
2016. márc. 29. 10:54
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Milyen donoros lombikról beszélsz, tudatlanka?:)


Mi 1M-s spermaszámmal mentünk lombikra és elsőre sikerült, pedig a férjemnek OAT szindrómája van, azaz sem mennyiségre, sem alakra, sem mozgázra nem jók a spermiumai. De t elég, ha egy db van, ami egészséges.

Gyönyörű kék szemű, szőke hajú kislányunk van, csupa tűz elevenség, mosoly. A második babánk is lombikkal lesz majd.

2016. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sajnalom hogy a kérdésre érdemi válasz eddig nem jott. Az 5-os válaszolóval egyet ertek.
2016. márc. 29. 10:56
 9/24 anonim ***** válasza:
2%
Trey /Charlotte esete szex és new yorkban :D
2016. márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
:) 7 gratu s Szöszihez. :) En bevallom abban bízok, hogy fel ev eleg lesz nala is egy kis javulashoz. Hatha majd ugy menni fog, de lehet addig használunk valami fogamzásgátlót.
2016. márc. 29. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!