Mensi mellett baba?

Figyelt kérdés
A mensim Megjött 25-én de már 28 an csak pecsételték. Vizes rózsaszín volt aztán pirosba váltott. Nem szokványos állagú mennyisége nem sok de nem is pecsételő volt. Nem volt sötét és darabos. Viszont nagyon fajt a hasam kicsit belgorcsel párosult és semmi nem hatott rá. A hőmérsékletem 37,2 pont mint mensi előtt. Lehetek még terhes? Vagy rosszra gondoljak?
2016. márc. 30. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, velem ugyan ez történt, de sajnos a 6.héten elment. Nem tudom van e összefüggés, csinálj tesztet. Minden jót neked!
2016. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj Sajnálom!😞 Tegnap voltam dokinak ő is ezt mondta! Azt mondta kezdjem szedni a premenst es mellé gravidat. Van tapasztalatod róla? Miota probalkoztok? Mi a kistesora dolgozunk, van egy 5 éves kislányom😊
2016. márc. 31. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ne haragudj csak most járok erre. Mi az első babára gyúrunk 2,5 éve. Nincs tapasztalatom ezekkel amit említesz. Nekem a méhpempő segített a menstruáció előtti hosszú pecsételésen. Ha megmarad a problémád mindenképpen vizsgáltasd ki magad. Legjobb ha endokrinológus mész,hogy rendben vannak-e a hormonjaid. Gratulálok a kislányodhoz, minden jót kívánok nektek.
2016. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Köszönöm szépen!voltam nőgyógyászhoz aki Megállapította, hogy a bal petefészkem PCOS. A jobb petefészkemben egy 20 mm es tuszot látott 6- an valamint azt mondta a mehnyalkahartyam is kellővastag. 8 an együtt voltunk meg előtte ketnaponta mivel ilyenkor olyan vagy van bennem hogy akarnék se tudnék elsiklani a termékeny időszakon felett.😊 Vasárnap tuszorepedesem volt😊 jaj remelem összejött. Gravidat es d3 vitamint szedek.
2016. ápr. 11. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!