Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjem 40 éves és még...

A férjem 40 éves és még mindig tolja a gyerekvállalást miért?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok, egyikünknek sincs gyereke még, közös sem. Mikor összeházasodtunk, a férjem azt mondta, hogy szeretne majd gyereket, a házasság után, de azóta is csak tolja minden évben. Beszélni sem lehet erről a témáról,mert totál közömbös és tereli a témát, ha felhozom. Én 29 éves vagyok és már nagyon szeretnék! Az anyagaik miatt tuti nem fél,mert simán "elbírnánk" egy gyereket.

2016. ápr. 1. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Házasság előtt nem beszéltetek erről?
2016. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De igen, írtam. Akkor azt mondta, hogy majd ha összeházasodunk, akkor jön mindjárt a gyerek-project.
2016. ápr. 1. 16:30
 3/17 gnoomage ***** válasza:
33%
Mert nem akar?
2016. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Ja értem, azt hittem, hogy az a "majd" házasság után. Ha azt beszéltétek meg, hogy házasság után rögtön nekiálltok, akkor állj elé mondd meg neki, hogy becsapva érzed magad, mert 4 éve halogatja a dolgot. Nem is értem hogy bírtad eddig. Fél év után kivertem volna a hisztit.
2016. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
11%
lassan nagyszülő korban vagytok,elégé ketyeg a biologiai órátok mindkettőtöknek. huzzatok belé!
2016. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó... 29 évesen nagyszülő korban???? Miket írsz????

Lehet h nem is akar,nem? CSak házasság előtt hitegetett...

2016. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

Pedig beszélni kellene erről.

Lehet hogy fél valamitől, a felelősségtől, vagy tudom is én...

2016. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%

Ebből eléggé úgy tűnik, hogy nem akar gyereket.

Ugyanennyi idősek voltunk, amikor élesben szóba került a gyerekvállalás. A férjem akkor annyit hozott fel, hogy mivel eddig alvállalkozóként meg egyéb nem igazán bejelentett munkakörökben dolgoztam, keressek olyan bejelentett munkát, amivel a GYED jogosultságom meglesz.

Kerestem, egy év munkaviszony után abbahagytuk a védekezést és terhes is lettem. Most már két éves a gyerek.

Az ő indoka racionális volt, ezért nem is vitatkoztam vele és ő sem tért el a megállapodástól.


A ti esetetekben más ésszerű magyarázat nincs, minthogy nem akar gyereket, legalábbis tőled nem. A kapcsolatotok rendben van? Nincsenek problémák, feszültség, közömbösség irányodba?

2016. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
32%
sajnos európában a fehér keresztényeknél a születési ráta nem éri el a fajfentartáshoz szükségeset.ez a civilizáció átka a nagy szingliségdivat a homoszexualítás a karrierista életmód.lassan úgy is kipusztulunk.hogy a családod fennmaradjon egy gyerek nem elég!franciaországban a muszlimoknál a ráta 8 körüli,franciák 2 alatt vannak.mi lesz ott ,pár éven belül?
2016. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Szabj határidőt.
2016. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!