Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! Halványodó terhességi...

S. O. S! Halványodó terhességi teszt? Miért lehet?

Figyelt kérdés

Egy hete csinálok minden reggel tesztet. Többnyire x-epil-t, de volt Corax, one step és IntiMed.

A ma reggeli teszt megint olyan halvány lett, mint a legelső volt egy hete! Pedig ennél már sokkal sötétebb is volt délután. Ugye, nem megy el a babám?????


2011. márc. 28. 05:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nincs baja a picinek...viszont!!! szerintem ne csinálj több tesztet és kicsit lazíts!!!! :) Minden oké lesz ne aggódj!


Jó egészséget Nektek!!!!!!!!

2011. márc. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy?
2011. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első! Köszi a bíztatást!

Második! mensi alapján a kalkulátor szerint 7 hetes vagyok, de nekem sosem voltak 28 napos ciklusaim, inkább 35-40 körül, úgyhogy biztos később fogant. UH-n sem látta még tutira a doki a hétvégén. :(

2011. márc. 28. 08:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelzi a halványodás feltétlenül a bajt!

Hagyd abba a tesztelést, mert kikészíted magad, ez butaság.


halványabb lehet a teszt attól, hogy rosszabb minőségű, attól, hogy kisebb a vizelet koncentrációja, vagy akár attól is, hogy más időben csináltad!


Nyugi, ne stresszeld ennyire magad!

2011. márc. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miújság van veled? van baba??írj!
2011. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A hatodik héten elvetéltem. Művi befejezés volt április 4-én. :(
2011. júl. 4. 21:37
 7/10 ildi32 ***** válasza:

A teszt halványodás nem feltétlenül jelent vetélést. Szerintem ennek alapjàn nem lehet megàllapítani ezt a szomorú tényt. Biztosat csak ultrahang vizsgálat után lehet mondani. Az első két terhessegemnél én is állandóan tesztelgettem a 4-6-ig hétig; a tesztek napról napra halványodtak. Az első terhességem nekem is elhalt a nyolcadik héten; a második terhességemmel most vagyok a 12. héten. A baba a genetikai vizsgàlat alapjàn teljesen egészséges. Tehàt szerintem a halványodó teszteknek semmi jelentősége nincs ebből a szempontból. Azt olvastam; hogy a terhességi tesztek csak arra jók; hogy otthon meg lehessen mérni, hogy a vizelet hcg koncentrációja alapján van terhesseg vagy nincs.

Ezután a terhesség fejlődését legpontosabban ultrahang vizsgàlattal lehet nyomonkövetni; mivel a vizelet hcg tartalma ingadozhat.

2019. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ildi32 ***** válasza:

Kedves Kérdező Sajnálom ami történt.

Azóta sikerült egészséges gyermeket vagy gyermekeket szülni.

2019. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia. Igen. Ket evre ra lett egy fiam, most pedig 17 hetes vagyok.
2019. jan. 31. 19:23
 10/10 ildi32 ***** válasza:
Szívből gratulálok mindkét gyermekhez. :)
2019. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!