Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? 17L Februar...

Barbiikah2013 kérdése:

Terhes vagyok? 17L Februar ota nem menstrualok negy pozitiv teszt es folyamatos reggeli hanyinger.

Figyelt kérdés

Februarban 15en mentrualtam marciusban pecsetelo verzesem volt ekkor csinaltam 72orankent 4tesztet amik pozik lettek. Aztan ra par napra emelyegni kezdtem mindennapos lett a hanyinger.Aprilis 3-an tegnap a Gellert hegyre mentunk a baratommal es fel orara begorcsolt a hasam.Mire hazaertunk elmult de kisebb mennyisegu vert eszleltem kisse piros volt.

Nagyon felek nem tudom ez mit jelent:(

Szerdan megyek dokihoz.

Elore is koszonom a valaszokat


2016. ápr. 4. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a görcsre és a vérzésre írta hogy nem tudja mit jelent nem a pozitív tesztre, nem kéne rögtön hülyének nézni csak mert fiatal.


Kérdező, jól mondták, szedj magnéziumot, pihenj és a leghamarabb menj orvoshoz.

2016. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
igen, terhes vagy, de ha így folytatod már nem sokáig. látott már orvos egyáltalán?
2016. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
Miert kene pihennie? meg magneziumot szednie? 17 eves!!!! Nyilvan nem fogja megtartani. Menj mielott orvoshoz, mert idot vesz igenybe az abortusz elintezese.
2016. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Miért ne tarthatnà még 17 évesen!?

Ha abortuszt akarna, az első pozitív teszt után rohan a dokihoz elintézni, ki ne fusson az időből.


Kérdező!

Soron kívül menj dokihoz, mondd hogy sürgős. Engem is pár perc múlva behívtak. Nem kell minden esetben időpont, ez pont olyan eset.


Addig pihenés, magnézium, és palástfű tea, hátha minden rendben van, és csak egy kis vérömleny.

2016. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

azért az első válaszoló se piskóta! sokan menstruálnak terhesen? tanultál biológiát? szerinted van peteérés terhesen? akkor hogy a viharba lehetne menstruálni?

terhesen minden esetben minden vérzés valami gondot jelez.

2016. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk én kétszer véreztem terhesen, mikor aktuális lett volna, hogy megjöjjön, a szomszédom mindkét terhességét végigvitte úgy, hogy minden hónapban vérzett. Mindhárom gyerek egészséges, terhességek alatt semmi gond nem volt emiatt. Te lexikálisan nagyon okos ember.
2016. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hat akkor lass csodát. Nekem terhesség alatt volt pete eresem. Sajnos el is vesztettem a babát. Sajna nem normális dolog az ilyen. De 17 évesen terhesnek lenni sem az. Bele gondoltál te ebbe kérdező ?
2016. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Koszonom az eddigi valaszokat

Nem azert kerdeztem h terhes vagyok-e mert ennyi teszt verzeskimaradas utan ne tudnam megallapitani

Viszont hallottam rola h a verzes es a gorcs jelenthet vetelest. Es igen belegondoltam hany eves vagyok van csaladom a parom eleg felelossegteljes ember megoldjuk es mindent meg fogunk tenni hogy a kisbaba ugy nojon fel ahog mi is szerettunk volna.Sosem gyilkolnek meg egy artatlan kisbabat.Nemsoka toltom a 18at a parom dolgozik iskola mellett en is nem lesz gond.Csak azert kerdeztem mert miota verzesem volt nem hanyok reggelente es a hasfajason kivul megszuntek a tunetek.

D.u.megyek orvoshoz

2016. ápr. 6. 07:28
 19/19 anonim ***** válasza:

Majd ird meg, hogy mit mondott az orvos (ezek szerint kb. 7 hetes körül lehetsz, és most mész először, tehát mostfogja megállapitani a terhességed hivatalosan)

Én szoritok, hogy minden rendben legyen!


Bár megjegyzem, hogy egy hirtelen fellépő vérzésnél én nem vártam volna, azonnal bementem volna egy ügyeletre, ha netán gond van, minden nap - sőt óra - számit.

2016. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!